» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

21 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 21 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Femrat shikojne pasurine apo dashurine....

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Femrat shikojne pasurine apo dashurine....

Mesazh nga Arjana prej Wed 11 Aug 2010, 16:20

Pse femrat jan me te disponueshme per nje qe ka pare se sa nje qe e do dhe nuk ka gjendje te mir ekonomike...???KETO DITE NEPER GAZETAT SHQIPTARE KAM LEXUAR RRETH NJE MANJAKU QE KISHTE ARRITUR TE SHKONTE ME RRETH 500 FEMRA..KUR GAZETARET E PYETEN SI ARRINTE TI BENTE PER VETE AI THA:"MJAFTON TE HIQESH SI BIZNESMEN DHE TE GJITHA STUDENTET SIDOMOS LENE KOKEN PAS TEJE GJITHASHTU ATO PERHAPIN EDHE FJALE DUKE TE KTHYER NE NJE PERSON VIP"
PO JU SI MENDONI FEMRAT SHQIPTARE ME TE VERTET GENJEHEN NGA NJE MAKINE E BUKUR, E NGA NJE CELULAR??
A jane femrat materialiste sot???
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14401
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femrat shikojne pasurine apo dashurine....

Mesazh nga Luan_Valikardi prej Mon 23 Aug 2010, 19:05

Pergjigjja ime ne kete pyetje, te vetmen eksperience qe ka eshte ajo njerezore...
Besoj se sic deshirat mbizoterohen nga ndjenjat, keshtu edhe "dashuria" luan rolin themelor tek femra...

firma.................................................................................................................................................................................
http://www.youtube.com/watch?v=65TQotAQiA0
avatar
Luan_Valikardi

Postime : 651
Kyējet nė forum : 8758
Regjistruar mė : 06/08/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femrat shikojne pasurine apo dashurine....

Mesazh nga Naki prej Mon 23 Aug 2010, 19:17

Ne kete rast mund te themi se te dyja anet kan efektin ana materialiste por edhe ndjenjat.
Ka raste kur femrat per qellime materiale nuk ndigjojne ndjenjat por ka raste kur jane edhe ndjenjat edhe pasuria.
Une mendoj se ato femrat qe per qeshtje materiale lidhen ne raste te tilla jane femra jo te rangut te duhur te me falin gjinia femrore ( ose jane disa prostituta ose lazdrajka qe nuk kan mendim per te ardhmen dhe kan zgjedhur drejtimin " ta shijoj rinin pune e madhe familja")
Pra ka nga te dyja anet qe shkojne pas pasurise por ka edhe qe i terheq simpatia dhe ndjenja gje qe te dyja ne shekullin 21 dhe kohen qe jetojme te dyja jane shume normale. Secili zgjedhe menyren dhe stilin e lire se saj.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18604
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femrat shikojne pasurine apo dashurine....

Mesazh nga Vizitor prej Mon 23 Aug 2010, 19:18

Un shikoj dashurin se pasuri kam mjaft

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femrat shikojne pasurine apo dashurine....

Mesazh nga Drini prej Mon 23 Aug 2010, 22:53

Shumica pasurine...keshtu mendoj une!
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11186
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femrat shikojne pasurine apo dashurine....

Mesazh nga Katilja prej Fri 06 Sep 2013, 19:00

para se tmbushja 18 vjece mendojaa e du burrin e po spat lek punn e shkoll dmth ska rendsi pa lek tani qe bonna 18 o mir mu ul me kam ntok me menu gjannat mir sepse pa lek ski me shku sdo martohem x lek po do e gjej me shkoll si jam vett

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 6616
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Femrat shikojne pasurine apo dashurine....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi