» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Fri 17 Feb 2017, 10:34 nga Dardania

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

13 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 13 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154063 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3376)
 
Adisa (3282)
 


Arrogant/e dhe mendjemadh/e...???!!TE DESHIROJ...

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Arrogant/e dhe mendjemadh/e...???!!TE DESHIROJ...

Mesazh nga Arjana prej Wed 11 Aug 2010, 15:32

KAM VENE RE qe pelqehen me shume vajzat ose djemte arrogant qe u duket vetja kushedi se cfare se dikush tjeter qe sheh punen e vet dhe mbi te gjitha eshte njeri i sjellshem!!
Pse ndodh kjo gje sipas jush??
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 13711
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Arrogant/e dhe mendjemadh/e...???!!TE DESHIROJ...

Mesazh nga stralli prej Wed 29 Sep 2010, 13:11

Ky fenomen qė shtroni ju Arjana,kam bindjen se mund tė jet i pranishėm vetėm tek ata njerėz me edukatė tė pėrciptė,sipėrfaqsore,kurse tek njerėzit me kulturė dhe edukatė tė thellė,me njė formim komplet tė personalitetit tė tyre kurrė nuk do pelqehej arroganca dhe mendjemadhėsia.
avatar
stralli

Postime : 715
Kyējet nė forum : 7949
Regjistruar mė : 21/09/2010
Profesioni : Teknik

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi