» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

13 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 13 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Meshkujt tregojne per femrat, me baze alfabetin!...

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Meshkujt tregojne per femrat, me baze alfabetin!...

Mesazh nga Luan_Valikardi prej Tue 10 Aug 2010, 02:35

A. -Admirushe
B. -Bukuroshe
C. -Cilesuese
C. -Cilteroshe
D. -Dinjitoze
Dh. -Dhemsheruse
E. -Estetike
E. -Embelsuese
F. -Fisnike
G. -Guximshme
Gj. -Gjeometrike
H. -Hyjnore
I. -Inteligjente
J. -Juridike
K. -Klasike
L. -Lozonjare
Ll. -Llojushe
M. -Marramendse
N. -Nostalgjike
Nj. -Njerezore
O. -Orientuse
P. -Perrallore
Q. -Qendrimtare
R. -Respektuese
Rr. -Rrokeshe
S. -Simpatike
Sh. -Shoqerore
T. -Tronditese
Th. -Thurrtare
U. -Universale
V. -Vullnetare
X. -Xixellore
Xh. -Xheloze
Y. -Ymperiore
Z. -Zana
Zh. -Zhentile
avatar
Luan_Valikardi

Postime : 651
Kyējet nė forum : 8701
Regjistruar mė : 06/08/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Meshkujt tregojne per femrat, me baze alfabetin!...

Mesazh nga Arjana prej Tue 10 Aug 2010, 14:45

do te thote une jam nese e kuptova mire A- admiruese sipas germes se pare te emrit
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14344
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Meshkujt tregojne per femrat, me baze alfabetin!...

Mesazh nga Katilja prej Fri 26 Jul 2013, 18:34

J. -Juridike:| Neutral Neutral

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 6559
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Meshkujt tregojne per femrat, me baze alfabetin!...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi