» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

19 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 19 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Kush isha kush jam dhe qfar kam

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Kush isha kush jam dhe qfar kam

Mesazh nga zyrije prej Mon 09 Aug 2010, 23:40

Tani arrij ta kuptoj pyetjen qe ja beja vetes kur isha ne erresir e rrethuar nga dritat qe shuheshin e me linin mua vetem ne mes te nje bote qe as qe arrij ta kuptoj.
Nje bot e rrethuar me pyetje te shumta e qe te gjitha ja shtroja vetes si nje shtrat i pa rahatshem per te fjetur nje shtrat qe hapte plag te vjetra .
kush isha?isha nje njeri i lumtur nje vajz e hareshme me buzqeshje gjith n'fytyr e qe tani ajo buzqeshje nuk egziston tek une .
kush jam? nje qenije plot intriga dhe arroganc .
Qfar kam ? asgj nuk kam edhe po te kerkoni nuk do gjeni asgje sepse zbrastia dhe ligesia jan ato qe me kan mbetur.

zyrije

Postime : 2
Kyējet nė forum : 7998
Regjistruar mė : 09/08/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush isha kush jam dhe qfar kam

Mesazh nga Kle@Love prej Tue 10 Aug 2010, 00:18

Ne rralle te pare mire se erdhe zyrije ne kete shoqeri me rrespekt Kle@


Kush isha ......Qe vetes ja bej pyetje se jam rritur me nje fukarallek qe me ndihmen e te madhit zot ja dolem ...

Kush jam ....Pyes veten sot pse gjerat kan ndryshuar aq shum saqe akoma kujtoj ajo kush isha

Qfar kam .....Realizimin e asaj deshire qe kisha ne varferi edhe kush jam tani

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16908
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush isha kush jam dhe qfar kam

Mesazh nga Arjana prej Tue 10 Aug 2010, 01:10

isha jam dua te jem vetvetja,dhe kam moral mbi te gjitha
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14347
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush isha kush jam dhe qfar kam

Mesazh nga Katilja prej Fri 06 Sep 2013, 12:59

isha thjesht nje naive qe mashtrohej leht kam shancin me qan dikushi njet kam egoizmin e sm intereson asgje pervec vetess

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 6562
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush isha kush jam dhe qfar kam

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi