» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

8 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 8 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Jeni per dasem alla shqiptare apo per dasem moderne?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Jeni per dasem alla shqiptare apo per dasem moderne?

Mesazh nga Arjana prej Fri 06 Aug 2010, 18:41

Mu duk interesante ta hapja kete teme ne forum, pasi me kalimin e viteve shohim se disa cifte jan duke perqafuar menyren e re te te organizuarit te nje dasme.
Jeni me teper per dasem puro shqiptare, nxjerrja e nuses ne valle, hedhja e lekeve sa andej kendej :lol, sa i shkelin njerzit me kembe.
Vallet tradicionale, vallja e nuses, napoloni (meqe ra fjala vdes te kercej napoloni)
Djegia e shamise se beqarise nga dhendri, e shume tjera si keto!
Apo do preferonit nje darke intime me miqte dhe te afermit?
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14401
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Jeni per dasem alla shqiptare apo per dasem moderne?

Mesazh nga arta prej Sat 07 Aug 2010, 00:46

Do preferoja nje pushim dikun, e darsma as njeren as tjetren
avatar
arta

Shteti : podujev
Postime : 235
Kyējet nė forum : 10084
Regjistruar mė : 12/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Jeni per dasem alla shqiptare apo per dasem moderne?

Mesazh nga Elhamiu prej Sat 07 Aug 2010, 08:03

oooo hiq bre pa martes ma mir , kap nusen en krah edhe ne donje pus apo rek ben piknik edhe pak puca puca edhe perfundoj dasma .

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12269
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Jeni per dasem alla shqiptare apo per dasem moderne?

Mesazh nga Luan_Valikardi prej Sat 07 Aug 2010, 16:35

tradicionale tradicionale tradicionale

firma.................................................................................................................................................................................
http://www.youtube.com/watch?v=65TQotAQiA0
avatar
Luan_Valikardi

Postime : 651
Kyējet nė forum : 8758
Regjistruar mė : 06/08/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Jeni per dasem alla shqiptare apo per dasem moderne?

Mesazh nga Mirja prej Sun 08 Aug 2010, 01:02

per asnjeren dasum nuk jom ,per nje pushim me nje vend te bukur po
avatar
Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 10728
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Jeni per dasem alla shqiptare apo per dasem moderne?

Mesazh nga Arjana prej Sun 08 Aug 2010, 03:01

dasem shqiptare dem baba dem....
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14401
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Jeni per dasem alla shqiptare apo per dasem moderne?

Mesazh nga Ariel prej Mon 09 Aug 2010, 23:48

Nje mix i te dyjave s'do ishte keq...
me pelqen te tund belin Neutral po jo kur te me vije radha Neutral po kur te ma ndjeje e deri sa te lodhem.

Me pelqen vaianti i dasmave te sotme ..dy krushqite bashke dhe te nderthurura modernia me tradicionalen.
avatar
Ariel

Postime : 46
Kyējet nė forum : 8115
Regjistruar mė : 01/08/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Jeni per dasem alla shqiptare apo per dasem moderne?

Mesazh nga Katilja prej Fri 06 Sep 2013, 13:01

per hic dasem lekt e dasmes tbej pushimeee ose tblej naj plack x shpin pffff tmdalin ata mu para syve tu kercy ku un sdu mi pa me sy pffff

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 6616
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Jeni per dasem alla shqiptare apo per dasem moderne?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi