» Njė Ditė ...
Fri 05 Jan 2018, 09:29 nga Kotelja

» Po Kerkoj...
Fri 05 Jan 2018, 09:12 nga Kotelja

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Fri 05 Jan 2018, 09:11 nga Kotelja

» Cili ėshtė filmi qė ju ka bėrė pėr tė qarė duke e shiku.....
Fri 05 Jan 2018, 09:10 nga Kotelja

» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

9 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 9 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154068 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Cilat janė, sipas jush, problemet kryesore tė shqiptarėve...?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Cilat janė, sipas jush, problemet kryesore tė shqiptarėve...?

Mesazh nga Arjana prej Wed 04 Aug 2010, 17:35

Cilat janė, sipas jush, problemet kryesore (mė madhore) tė shqiptarėve...?
Diskutim te kendshem per te gjithe.
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14521
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cilat janė, sipas jush, problemet kryesore tė shqiptarėve...?

Mesazh nga Kle@Love prej Tue 17 Aug 2010, 21:57

Mendoj komunikimi ndaj njeri tjetrit edukata e shum gjera te tjera

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17082
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cilat janė, sipas jush, problemet kryesore tė shqiptarėve...?

Mesazh nga albi prej Tue 17 Aug 2010, 23:04

rrespekti edukate dhe njimi tjera
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 11745
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cilat janė, sipas jush, problemet kryesore tė shqiptarėve...?

Mesazh nga Kle@Love prej Fri 12 Nov 2010, 19:32

O sa kan shume ...sikur kam shkruajtur me lart ju mungon edukata mirkuptimi komunikimi mungon vullneti e shum e shum gjera te tjera mendojne se ne jete jan te gjitha te lehta po duhet te vesh mendjee ne pune per te arritur deri aty ku deshiron gje qe shqiptaret se kan kete

Ky eshte problemi me i madh i shqiptarve sepse shikojne civilizmin si nje rrug dalje te lehte po nuk eshte ne kete menyre qe jeten ta perballosh pa veshtersi ska jet pa veshtersi sot ka vetem perballime sfidash ne jete

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17082
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cilat janė, sipas jush, problemet kryesore tė shqiptarėve...?

Mesazh nga albi prej Fri 12 Nov 2010, 20:36

ka shum probleme kombi jon ama mendoj se kur te bashkohmi do te eliminojm te gjitha telashet si pona precjellin me shekuj.
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 11745
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cilat janė, sipas jush, problemet kryesore tė shqiptarėve...?

Mesazh nga prima_dona prej Tue 16 Nov 2010, 18:18

Autorja e kesaj teme dhe replikusja e dyte e kesaj teme i paskan dhene fund. Une mendoj si anetare qe stafi duhet ta mbyll kete teme. Do te isha kurioze te dija vetem nje gje cka na venka kjo zonja apo zonjusha qe ka thene kete citat
O sa kan shume ...sikur kam shkruajtur me lart ju mungon edukata mirkuptimi komunikimi mungon vullneti e shum e shum gjera te tjera
apo eshte njera nga ato si ajo dhelpra mu dogj bishti im u dogj dynjaja.... pffffff mos lejoni te prishet forumi nga individ te tille mendoj se Naki duhet te veproj ne raste te tilla.
Ju pershendes kalofshit nje nate te mire.
avatar
prima_dona

Shteti : Prishtinė
Postime : 122
Kyējet nė forum : 10469
Regjistruar mė : 01/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cilat janė, sipas jush, problemet kryesore tė shqiptarėve...?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi