» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

» Dashuria Para dhe mbas martesave...
Tue 11 Oct 2016, 00:12 nga Naki

» Barcoleta
Tue 11 Oct 2016, 00:10 nga Naki

4 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 4 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154059 artikuj v 4861 temat


Naki (9124)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3374)
 
Adisa (3282)
 


A eshte e drejte qe djemte trashegojne gjithcka???

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

A eshte e drejte qe djemte trashegojne gjithcka???

Mesazh nga Arjana prej Wed 04 Aug 2010, 02:21

Dihet qe shqiptaret e kane 'fiksim' te kene djem...Por kane dhe nje fiksim tjeter pasurine ua lene djemve pa menduar per vajzat..

.
Pse duhet qe djemte te jene trashegimtare te pasurise prinderore po vajzat???


Ndodh shpesh kjo ku vajzat nuk trashegojne asgje...

Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 13288
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A eshte e drejte qe djemte trashegojne gjithcka???

Mesazh nga albi prej Wed 04 Aug 2010, 11:30

djemt jon shtulla e familes a femrat qokalla te pa durushme hahahahaha

albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3374
Kyējet nė forum : 10509
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A eshte e drejte qe djemte trashegojne gjithcka???

Mesazh nga Katilja prej Mon 15 Jul 2013, 11:43

jo sepse meshkujt sdin me bo asgje me then tdrejten prandaj

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 

Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 5503
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: A eshte e drejte qe djemte trashegojne gjithcka???

Mesazh nga Sponsored content Today at 17:36


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi