» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

15 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 15 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Kush jan Romet apo Magjupet?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Kush jan Romet apo Magjupet?

Mesazh nga Arjana prej Wed 04 Aug 2010, 02:11

Kushe jan ne te vertet kjo rac? Pse nuk kan shtetin e tyre ?

Pse nuk kan varresat e tyre?Pse jan pothuajse per cdo shoqeri te pa pershtatshem?

Cfare jan ? nga vijne?

Jevg?
Rom?
Ashkali?
Egjiptas?
Magjup?
Gabel?
Cigan?

Pse thirren me kta emra?
TE FALSIM PA RACIZEM.....
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14413
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush jan Romet apo Magjupet?

Mesazh nga kejsi shkoder prej Wed 04 Aug 2010, 09:46

pssss sdi me tju pergjigj ksaj teme kam pas rast me i njoft me jetu shum afer me ta por..... them asht e veshtir me i percaktu no coment Smile

firma.................................................................................................................................................................................

 

avatar
kejsi shkoder

Postime : 38
Kyējet nė forum : 8150
Regjistruar mė : 23/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi