» Njė Ditė ...
Fri 05 Jan 2018, 09:29 nga Kotelja

» Po Kerkoj...
Fri 05 Jan 2018, 09:12 nga Kotelja

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Fri 05 Jan 2018, 09:11 nga Kotelja

» Cili ėshtė filmi qė ju ka bėrė pėr tė qarė duke e shiku.....
Fri 05 Jan 2018, 09:10 nga Kotelja

» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

11 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 11 vizitorė

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154068 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Sa xheloz behem

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

sa xheloz behem

Asnjehere.besim te plot tek partneri
 
Me raste,po se bej problem
 
Shpesh here,edhe nese kam besim tek partneri
 
 
 
Shiko rezultatin

Sa xheloz behem

Mesazh nga Arjana prej Mon 02 Aug 2010, 22:22

Nga 1 deri ne 100 sa xheloz jeni me personin qe dashuroni.Natyrisht sondazhi do kishte vlere po tu pergjigjeshim te gjithe me sinqeritet.
Eksperienca te kaluara,apo te tanishme mendoj se do ju ndihmojne te vlersoni sa xheloz jeni ne pergjithesi.

Cdo bisede rreth xhelozise ose besimit qe keni te partneri shpreheni ketu.
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14530
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa xheloz behem

Mesazh nga Geri prej Mon 02 Aug 2010, 22:25

Asnjeher kam besim te plot ke Partnerja
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 15687
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa xheloz behem

Mesazh nga Ariel prej Mon 09 Aug 2010, 22:05


Asnjehere nuk behem xheloze ... whistling
e urrej xhelozine...eshte nena e gjithe te keqijave ne cift...
Nuk kam ndermend te shkaterroj ate gje te bukur e te lumtur qe po e perjetoj prej vitesh...

Leqe nuk ka arsye pse ...Neutral Neutral Neutral
avatar
Ariel

Postime : 46
Kyējet nė forum : 8244
Regjistruar mė : 01/08/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa xheloz behem

Mesazh nga Arjana prej Tue 10 Aug 2010, 01:38

kur dashuron esht normale te xhelozosh,vetem mos e lejojme ta ushqejme me teper kete ndjenje e shnderrohet ne nje semundje e pa shmangshme duke shkaterruar cdo marredhenie...
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14530
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa xheloz behem

Mesazh nga Katilja prej Fri 06 Sep 2013, 12:58

sjam tip xhelozje per mu dashuria esht loj e meshkujt thjesht lojtar....

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 6745
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sa xheloz behem

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi