» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

15 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 15 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Cilave femra u shmangen meshkujt?

Shko poshtė

Cilave femra u shmangen meshkujt?

Mesazh nga Arjana prej Sun 01 Aug 2010, 14:21

Ata identifikuan pesė tipe tė femrave qė pėrfaqėsuesit e “seksit tė fortė”, tentojnė qė t’ju shmangen. Anketa vėrteton se 2/3 (dy tė tretat) e meshkujve, nuk i duan femrat qė e kanė si ide fikse martesėn edhe gratė qė nuk duan pėrgjegjėsi pėr fėmijė. Madje, ata u shmangen edhe femrave qė kanė inteligjencė tė determinuar nė karrierė (karrieristeve).

Pjesa mė e madhe e meshkujve ndajnė mendimin se ata nuk janė tėrhequr nga femrat qė kanė shumė shoqe dhe nga ata femra qė nuk dinė tė japin mendimet te tyre personale. Mbi 98% e pėrfaqėsuesve tė gjinisė mashkullore, e pranojnė se u shmangen femrave qė kanė vetėbesim tė lartė.
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14797
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cilave femra u shmangen meshkujt?

Mesazh nga benita krusha prej Mon 11 Apr 2011, 15:42

3 tipare qe i largojne meshkujt nga femrat
atyre qe nuk e mbajne veten (kundermojne papasterti)
qe flasin shume dhe pa vend
dhe qe mendojne se jane me larte se bota
Very Happy

benita krusha

Shteti : Prishtine
Postime : 757
Kyējet nė forum : 8624
Regjistruar mė : 10/03/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cilave femra u shmangen meshkujt?

Mesazh nga Naki prej Mon 11 Apr 2011, 16:22

benita krusha shkruajti:3 tipare qe i largojne meshkujt nga femrat
atyre qe nuk e mbajne veten (kundermojne papasterti)
qe flasin shume dhe pa vend
dhe qe mendojne se jane me larte se bota

no comment

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19004
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cilave femra u shmangen meshkujt?

Mesazh nga benita krusha prej Mon 11 Apr 2011, 16:22

Naki shkruajti:
benita krusha shkruajti:3 tipare qe i largojne meshkujt nga femrat
atyre qe nuk e mbajne veten (kundermojne papasterti)
qe flasin shume dhe pa vend
dhe qe mendojne se jane me larte se bota

no comment

thnx Very Happy

benita krusha

Shteti : Prishtine
Postime : 757
Kyējet nė forum : 8624
Regjistruar mė : 10/03/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cilave femra u shmangen meshkujt?

Mesazh nga Naki prej Mon 11 Apr 2011, 16:51

Nese me lejon te shtoj edhe dicka ketu. Meshkujt ju shmangen femrave te cilat si ide fikse kan menjehere martesen. Po me kupton ne takimin e pare akoma pa e njohur e brengos ky fakt dhe menjehere nis debat ose hap muhabet ne kete teme. Tjeter shkas eshte se shume femra kan interes ne karriere dhe kete ja bejne te ditur mashkullit qe ne takimin e pare. Kete gje mashkulli e merr si nje njoftim paraprak se ske cka kerkon te ajo femer me shume sepse ajo cdo gje me pas do le per karieren.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19004
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cilave femra u shmangen meshkujt?

Mesazh nga benita krusha prej Mon 11 Apr 2011, 16:53

Naki shkruajti:Nese me lejon te shtoj edhe dicka ketu. Meshkujt ju shmangen femrave te cilat si ide fikse kan menjehere martesen. Po me kupton ne takimin e pare akoma pa e njohur e brengos ky fakt dhe menjehere nis debat ose hap muhabet ne kete teme. Tjeter shkas eshte se shume femra kan interes ne karriere dhe kete ja bejne te ditur mashkullit qe ne takimin e pare. Kete gje mashkulli e merr si nje njoftim paraprak se ske cka kerkon te ajo femer me shume sepse ajo cdo gje me pas do le per karieren.

po pajtohem me ty
por ne rastin tjeter ndodh qe femra te flas per karrieren ne menyre qe mashkullit tia beje me dije qe eshte optimiste per jeten dhe nuk do pengesa apo ndalesa prej ti gjat lidhjes

benita krusha

Shteti : Prishtine
Postime : 757
Kyējet nė forum : 8624
Regjistruar mė : 10/03/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cilave femra u shmangen meshkujt?

Mesazh nga Naki prej Mon 11 Apr 2011, 17:00

Kodi:
po pajtohem me ty
por ne rastin tjeter ndodh qe femra te flas per karrieren ne menyre qe mashkullit tia beje me dije qe eshte optimiste per jeten dhe nuk do pengesa apo ndalesa prej ti gjat lidhjes
Jo benita nuk e kape me duket. Ajo qe ne plan ka karieren nje dite eshte ne gjendje te le cdo gje per te. mashkujt ne 90% largohen nga keto femra dhe nuk e humbin kohen kot eshte nje rrezikim lidhja me tipa te tille sepse ketu ka te bej me nje " loto fati " e dihet ne 99.99% nuk ke fat te kapesh nje lloto. Besoj me kuptove.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19004
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cilave femra u shmangen meshkujt?

Mesazh nga bora prej Mon 11 Apr 2011, 19:19

a shume e direkte eshte kjo pytje kete pu ua them qe te na e tregojne keto meshkuj qe jane online hahhah
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 10456
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cilave femra u shmangen meshkujt?

Mesazh nga Naki prej Mon 11 Apr 2011, 21:49

Mela, megjithese meshkujt per femrat nuk jane thjesht qenie te programuara per te permbushur nevojat e tyre biologjike, materiale, karrieriste etj etj...por persona te cilet pershtatem me se miri me te gjitha deshirat dhe kur ne mes tyre gjindet nje gjuhe e perbashket. Une nuk e mohoj faktin se nje karrieriste mund te kete sukses edhe ne dashuri. Se paku deri sot kjo u tregua qe asnje nga ato te famshmet nuk ka kaluar mire me partnerin edhe nese i ka nderruar ne dhjetra. Une si mashkull e pranoj se ju shmangem femrave te cilat kan vetebesim te tepert ne veten e tyre e ne fakt kete nuk e kan ne realitet.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19004
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cilave femra u shmangen meshkujt?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi