» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

2 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 2 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Foto nga jeta juaj e perditshme

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Foto nga jeta juaj e perditshme

Mesazh nga kejsi shkoder prej Sat 31 Jul 2010, 13:27

pershendetje anter e hapa kete tem me foto nga jeta e perditshme pershembull mund te vendosni foto qe i kena ba vet ne ambjentet ku jetoni ne shkoll ne pun ne nje shetitje me mict tuaj apo thjesht ne shpi tu ba naj gja interresante po filloj epara Smile

kyt foto e kam ba duke pir kafe me nje shoqen time ktu ku jetoj Smile

firma.................................................................................................................................................................................

 

avatar
kejsi shkoder

Postime : 38
Kyējet nė forum : 8087
Regjistruar mė : 23/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Foto nga jeta juaj e perditshme

Mesazh nga kejsi shkoder prej Sat 31 Jul 2010, 13:33


firma.................................................................................................................................................................................

 

avatar
kejsi shkoder

Postime : 38
Kyējet nė forum : 8087
Regjistruar mė : 23/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Foto nga jeta juaj e perditshme

Mesazh nga Naki prej Sat 31 Jul 2010, 14:15

Kejsi foto e bukur duket vetem gotat dhe torta po a nuk ben te shofim kush eshte duke e ngrene torten

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18553
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Foto nga jeta juaj e perditshme

Mesazh nga kejsi shkoder prej Sat 31 Jul 2010, 18:42

ahhaha ideja eshte qe jo te vejm foto te tonat kupton por thjesht nje pjes te asaj gjeje te veqant qe kemi ber at dit apo ne ato momente Smile

firma.................................................................................................................................................................................

 

avatar
kejsi shkoder

Postime : 38
Kyējet nė forum : 8087
Regjistruar mė : 23/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Foto nga jeta juaj e perditshme

Mesazh nga Naki prej Sat 31 Jul 2010, 20:14

kejsi shkoder shkruajti:ahhaha ideja eshte qe jo te vejm foto te tonat kupton por thjesht nje pjes te asaj gjeje te veqant qe kemi ber at dit apo ne ato momente
ah kejsi me fal pash zotin katundar hesapi nuk ma kapi mire po nejse le te mbetet

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18553
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Foto nga jeta juaj e perditshme

Mesazh nga kejsi shkoder prej Sat 31 Jul 2010, 21:05

hahaha per qa met fal naki te ka fal zoti mor djal hahah hajdeni forumista a nuk bani asgja te veqant ju?????? mas me zhgenjeni

firma.................................................................................................................................................................................

 

avatar
kejsi shkoder

Postime : 38
Kyējet nė forum : 8087
Regjistruar mė : 23/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Foto nga jeta juaj e perditshme

Mesazh nga Arjana prej Sun 01 Aug 2010, 02:56ketu ishim mbledhur me shoqerine e po benim piknik,ishte e festa e pashkes ne fakt e si tradite qe e kemi pjekim nje qengj ne hell,une jam ajo mbrapa qe merr foto qengjin
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14350
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Foto nga jeta juaj e perditshme

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi