» Njė Ditė ...
Fri 05 Jan 2018, 09:29 nga Kotelja

» Po Kerkoj...
Fri 05 Jan 2018, 09:12 nga Kotelja

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Fri 05 Jan 2018, 09:11 nga Kotelja

» Cili ėshtė filmi qė ju ka bėrė pėr tė qarė duke e shiku.....
Fri 05 Jan 2018, 09:10 nga Kotelja

» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

8 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 8 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154068 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Poezi kushtuar nje mikut apo mikeshes tuaj...

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Poezi kushtuar nje mikut apo mikeshes tuaj...

Mesazh nga Arjana prej Tue 27 Jul 2010, 15:54

MIKE...

PO TE SHKRUAJ NGA LARGESIA,

KAM MALL PER TY,

PER VITET QE KALUAM SEBASHKU,

PER SHOQERIN TENDE,

PER BISEDAT TONA,

MIKE...

SA LARG IKE,

KU VALLE U TRET SHOQERIA JONE?

ME KE MUNGUAR PREJ VITESH,

ME MUNGON...

DHE DO ME MUNGOSH......
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14521
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Poezi kushtuar nje mikut apo mikeshes tuaj...

Mesazh nga deti prej Thu 08 Sep 2011, 13:03

Mikes sime - vleresim i momentit:

Burim mirėsie - rreze e Dukagjinit

Energjike porsi vala e Drinit

Ndritė si hėna n'kaltėrsi

Inspirim pėr poezi

Trėndafil me shumė fleta

Agu i dritės, mirė se t'gjeta
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13210
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Poezi kushtuar nje mikut apo mikeshes tuaj...

Mesazh nga Katilja prej Mon 01 Jul 2013, 18:49

Fajet i kan syte qe te kan shikuar
fajin e ka zemra qe te ka dashuruar
fajin e kam un qe te thash 2fjal e ty tu duken te kota
POR MOS HARO I DASHUR SE ROTULLOHET BOTA!!!!!!!!!!

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 6736
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Poezi kushtuar nje mikut apo mikeshes tuaj...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi