» Njė Ditė ...
Fri 05 Jan 2018, 09:29 nga Kotelja

» Po Kerkoj...
Fri 05 Jan 2018, 09:12 nga Kotelja

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Fri 05 Jan 2018, 09:11 nga Kotelja

» Cili ėshtė filmi qė ju ka bėrė pėr tė qarė duke e shiku.....
Fri 05 Jan 2018, 09:10 nga Kotelja

» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

8 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 8 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154068 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Te Kam Enderruar....

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Te Kam Enderruar....

Mesazh nga Arjana prej Tue 27 Jul 2010, 15:40

" Te kam enderruar,"nje ze tingellon ,dhe...serish heshtja mbreteron...
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14512
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te Kam Enderruar....

Mesazh nga Kle@Love prej Wed 28 Jul 2010, 16:34

Te kam enderruar edhe vazhdoj te enderroj deri atehere qe un te realizoj ate qe deshiroj do enderroj

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17073
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te Kam Enderruar....

Mesazh nga Arjana prej Wed 28 Jul 2010, 21:40

te kam enderruar cdo cast te jetes sime te kisha prane ne zemren time
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14512
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te Kam Enderruar....

Mesazh nga Kle@Love prej Wed 28 Jul 2010, 23:47

Te kam enderruar si nje hije e pa mbaruar

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17073
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te Kam Enderruar....

Mesazh nga lolita prej Fri 30 Jul 2010, 22:24

Te kam enderruar te jesh i imi

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15082
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te Kam Enderruar....

Mesazh nga kejsi shkoder prej Sat 31 Jul 2010, 21:31

te kam enderruar babi shum her duke folur me niperit e mbesat e tu qe smunde ti shijosh te degjosh fjalen gjysh nga goja tyre shpresoj shum qe kudo qe te jesh ti bekosh Smile

firma.................................................................................................................................................................................

 

avatar
kejsi shkoder

Postime : 38
Kyējet nė forum : 8249
Regjistruar mė : 23/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te Kam Enderruar....

Mesazh nga Arjana prej Sun 01 Aug 2010, 02:47

te kam enderruar si kurr me pare
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14512
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te Kam Enderruar....

Mesazh nga stralli prej Wed 22 Sep 2010, 12:30

Tė kamė ėndėrruar gjithmonė engjėllusha ime, se njė ditė do vjen si flutura krahėhapur...
avatar
stralli

Postime : 715
Kyējet nė forum : 8750
Regjistruar mė : 21/09/2010
Profesioni : Teknik

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te Kam Enderruar....

Mesazh nga Bruneta prej Sun 24 Oct 2010, 13:33

TE KAM EDERRUAR GJITHNJE SE DO JEMI BASHKE PERGJITHMON..POR TI U LARGOVE NGA UNE Sad

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12481
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te Kam Enderruar....

Mesazh nga Drini prej Sun 24 Oct 2010, 19:04

TE KAM ENDERRUAR TERE DITEN HAHHAAAAAAAAAAAAAA
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11297
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te Kam Enderruar....

Mesazh nga Bruneta prej Mon 25 Oct 2010, 21:39

Te kam enderruar qe do jesh imi

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12481
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te Kam Enderruar....

Mesazh nga Drini prej Tue 26 Oct 2010, 12:57

Te kam enderruar qe nje dite do jesh e imja ZEMRUSHJA
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11297
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te Kam Enderruar....

Mesazh nga Bruneta prej Tue 26 Oct 2010, 18:37

Te kam enderruar dhe une ty....Por s'kam kohe per aventura

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12481
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te Kam Enderruar....

Mesazh nga stralli prej Wed 27 Oct 2010, 16:04

ZEMRUSHJA shkruajti:TE KAM EDERRUAR GJITHNJE SE DO JEMI BASHKE PERGJITHMON..POR TI U LARGOVE NGA UNE Sad

Kėtė nuk e bėra unė moj mike,
po ti si mė erdhe ashtu mė ike,
unė sytė e faqet kur ti pash,
n'zjarrin dashuri mė digj tė thash!
avatar
stralli

Postime : 715
Kyējet nė forum : 8750
Regjistruar mė : 21/09/2010
Profesioni : Teknik

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te Kam Enderruar....

Mesazh nga deti prej Wed 27 Oct 2010, 16:08

... si flutur kraheshkruar
mbi lule me vese
ashtu te kam enderruar
te kam thelle ne mbrese...
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13201
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te Kam Enderruar....

Mesazh nga E Dashuruar prej Wed 27 Oct 2010, 16:15

Tė kam ėndėrruar.

Mbi dritare nata derdh qetsinė
dhe shiu i furishėm shoqėron vetminė.
Lart nė qiell tė errėt dy sy shkėlqejnė
njė zemėr tė vetmuare mbushin shpresė.
Heshtja mbretėron…
Dy sy tė vegjėl ngadalė mbyllėn…
njė buzėqeshje tė ėmbėl
vjedhurazi shikon
dhe niset nė kėrkim tė ėndrrės sė sajė.
Ngadalė lundron nė det
dhe ngritet e fluturon nė qiell
me dy sy qė shkėlqejnė atje lart
buzėqeshja flet.
Nata kalon…
Buzėqeshja mbledhė krahėt
dhe kthehet nė ēerdhen e vet…
Sėrish heshtja mbretėron…
dhe syte e vegjėl hapėn me nxitim
Tani dielli i posalindur ndriēon
” Te kam ėndėrruar,”
nje zė tingėllon
dhe…
sėrish heshtja mbretėron…

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11161
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te Kam Enderruar....

Mesazh nga Arjana prej Wed 27 Oct 2010, 18:56

por ste enderroj me...
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14512
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te Kam Enderruar....

Mesazh nga Luan_Valikardi prej Thu 28 Oct 2010, 01:33


firma.................................................................................................................................................................................
http://www.youtube.com/watch?v=65TQotAQiA0
avatar
Luan_Valikardi

Postime : 651
Kyējet nė forum : 8869
Regjistruar mė : 06/08/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te Kam Enderruar....

Mesazh nga Bruneta prej Tue 16 Nov 2010, 16:54

stralli shkruajti:
ZEMRUSHJA shkruajti:TE KAM EDERRUAR GJITHNJE SE DO JEMI BASHKE PERGJITHMON..POR TI U LARGOVE NGA UNE

Kėtė nuk e bėra unė moj mike,
po ti si mė erdhe ashtu mė ike,
unė sytė e faqet kur ti pash,
n'zjarrin dashuri mė digj tė thash!

Gjendesh diku larg,
qe as vete s’mund ta paramndoj,
se kur do te kthehesh
fati do ta percaktoj.Si mund te jetosh pa mua
kur te mundon vetmia
njeriu me gjysem shprese
kur i mungon dashuria.Ndoshta ke gjetur dike
per te mposhtur vetmine
per te luftuar jeten
te kujtosh dashurine. Te frenosh shpresen
e nje te riu ne lulezim
Zoti do te dhuroj
me te madhin denimNdoshta do te kthehesh
po ku ta di i shkreti
edhe nese vdes
nuk behet kijametiTe gjitha qe i permenda
s’jan aq me rendesi
por desha ta sheroj
plagen per dashuri

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12481
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te Kam Enderruar....

Mesazh nga Leo@! prej Tue 16 Nov 2010, 17:38

Te kam enderuar por tani jo kam dike tjeter ne mendje......
avatar
Leo@!

Shteti : Selanik
Postime : 650
Kyējet nė forum : 8560
Regjistruar mė : 06/11/2010
Profesioni : Fotografia.......

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te Kam Enderruar....

Mesazh nga Bruneta prej Tue 16 Nov 2010, 19:35

Te kam enderruar..Por siduket dikush tjeter e zuri vendin tend

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12481
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te Kam Enderruar....

Mesazh nga Leo@! prej Tue 16 Nov 2010, 21:56

te kam enderuar po tani jo ..............
avatar
Leo@!

Shteti : Selanik
Postime : 650
Kyējet nė forum : 8560
Regjistruar mė : 06/11/2010
Profesioni : Fotografia.......

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te Kam Enderruar....

Mesazh nga Bruneta prej Tue 16 Nov 2010, 22:52

Te Kam Enderruar....Se do kemi nje jete plot lumturi

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12481
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te Kam Enderruar....

Mesazh nga epanjohura prej Mon 03 Mar 2014, 10:07

Ne enderr si nje ankth me vjen. Qan, qesh dhe luan me mua.Iken vjen pa me then asnje fjale. Tashme ke ikur! Por kur do te vish perseri? Ndoshta neser? Po nuk erdhe neser?Ndoshta pasneser e dij qe do vish dhe te pres me lot ne sy...Mos me mashtro kete here.....
Vall me te vertet do te vish pa ikur perseri?Eh endrrat.....
.

epanjohura

Shteti : Kosove
Postime : 753
Kyējet nė forum : 5261
Regjistruar mė : 30/01/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te Kam Enderruar....

Mesazh nga albi prej Mon 03 Mar 2014, 10:32

te kam endruar sepse me gacmoj djalli
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 11736
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te Kam Enderruar....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi