» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

9 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 9 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Ti japėsh gji foshnjės nė publik

Shko poshtė

Ti japėsh gji foshnjės nė publik

Mesazh nga Arjana prej Sun 25 Jul 2010, 16:37-Mė ka rėnė nė sy tė shohė femra/gra qė ushqejnė fėmijen e tyre nė vende publike,dhe mė ka bėrė pėrshtypje se si disa ēuna tregoheshin aq tė pa karakter dhe po ja ngulitnin sytė dhe kjo situatė ėshtė vertetė e sikletshme pėr gruan qė ushqen foshnjėn e saj!
-Mendoni se tė ushqyerit e fėmijes duhet tė ketė orare dhe nuk duhet ushqyer nė vende publike me gji,apo mendoni se ėshtė mė se normale njė menyrė e tillė e tė ushqyerit?
-Jeni kundėr apo pro dhėnies sė gjirit apo ushqyerit nė ambiente publike?
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14806
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti japėsh gji foshnjės nė publik

Mesazh nga Kle@Love prej Sun 25 Jul 2010, 23:18

Eshte nje gje normale te ushqehet femija edhe pse eshte vendi publik ska asnje gje te keqe ,Mundet te jet e keqe per ambjentin semundejt po tjeter jo

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17367
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti japėsh gji foshnjės nė publik

Mesazh nga Naki prej Sun 25 Jul 2010, 23:49

Shume normale per mua ngase nuk i dihet si vajne punet ne rruge apo vonesat dhe nuk mund te parashikosh nje orar. Foshnjes i duhet ushqimi por ne jemi akoma larg aman o zot me ka rastis dhe mua te degjoj disa kur shifnin skena te tilla po nuk po flas me shume...

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19013
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti japėsh gji foshnjės nė publik

Mesazh nga kejsi shkoder prej Mon 26 Jul 2010, 09:11

pershendetje un per vedi kam dy fmi dhe te dy i kam rrit me gji pra ka ken e pa shmangshme qe fmive ti jap me pi mirpo per fat te mir ktu ku un jetoj ka vene qe munesh me hi me i dhan fmis me pi gjithkun kshuqe nuk asht naj problem ka pas raste kur ma dasht me i dhan edhe ne publik dhe se kam pas aspak problem nji gja te let siper dhe kaq
avatar
kejsi shkoder

Postime : 38
Kyējet nė forum : 8543
Regjistruar mė : 23/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti japėsh gji foshnjės nė publik

Mesazh nga Genci-fr prej Tue 27 Jul 2010, 10:24

eesht mese normale ta ushqesh femien kudo qoft vend publik apo ne vende me intime mir po gruaaja e cila e ushqen femin e saj nuk duhet te bej skena provokative ajo duhat ta ushqej femin e saj duhet te mbrohet pak dhe jo si ne foton qe e pash me lart sepse ajo esht sken provokative deh syri esht nje shqis levizese dhe ajo shkon aty ku nuk duhet ndonjeher edhe pa dashje........

Genci-fr

Shteti : kosov
Postime : 467
Kyējet nė forum : 10256
Regjistruar mė : 02/06/2009
Profesioni : ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti japėsh gji foshnjės nė publik

Mesazh nga kejsi shkoder prej Tue 27 Jul 2010, 12:43

shum dakort me parafolsin
avatar
kejsi shkoder

Postime : 38
Kyējet nė forum : 8543
Regjistruar mė : 23/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti japėsh gji foshnjės nė publik

Mesazh nga Naki prej Tue 27 Jul 2010, 13:24

Hahahahahah mire tha genci-fr, syri iken aty ku nuk deshirojme por disa femra edhe te dyja ti nxjerrin nuk shkon syri fare e te disa hmmmm...
Shaka pak. Normale eshte per mua foshnja do ushqim e sot gjinje po shofim sa te duam rrugeve, ndejave e bla bla eshte bere e modes kjo tani.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19013
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti japėsh gji foshnjės nė publik

Mesazh nga Arjana prej Tue 27 Jul 2010, 21:36

Femija nuk njeh rruge publike,shtepi,kopesht apo parqe pushimi,nevoja e te ushqyerit te nje femiju ne publik nuk mendoj se tregon dobesi morale tek nje femer,sepse nje gji i nxjerr jasht per nje femije te uritur esht njesoj si nje cigare kur pihet ne rruge per nje te rritur.Por gjithsesi sic tha e anetari me siper cdo nene qe do e bente nje gje te till ne publik te tregohej pak sa me e kujdes'shme,pasi jo nga te gjithe shihet me sy te mire nje gje e tille,keshtu qe edhe ato nuk do vinin veten ne pozite te veshtire nga ngulimet e syve te botes......
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14806
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti japėsh gji foshnjės nė publik

Mesazh nga Genci-fr prej Wed 28 Jul 2010, 20:44

faleminderit qe pajtoheni me mendimin tim te pakten nje her pranohet mendimi im hahahahha

Genci-fr

Shteti : kosov
Postime : 467
Kyējet nė forum : 10256
Regjistruar mė : 02/06/2009
Profesioni : ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti japėsh gji foshnjės nė publik

Mesazh nga Arjana prej Wed 28 Jul 2010, 21:42

valla po se ju dalin jarget juve kur shihni pak nga ajo hahahhaa
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14806
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti japėsh gji foshnjės nė publik

Mesazh nga Genci-fr prej Fri 30 Jul 2010, 22:19

hauhuauahauauhauahua ARJANA per duhet pasur kujdes se keto jan ndjenja haha me ba e me hi ne tripa te femive ateher duhet me i ba shoqni hehehhehehahhahahhehehhehahahah

Genci-fr

Shteti : kosov
Postime : 467
Kyējet nė forum : 10256
Regjistruar mė : 02/06/2009
Profesioni : ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti japėsh gji foshnjės nė publik

Mesazh nga Katilja prej Sun 14 Jul 2013, 07:26

Genci-fr shkruajti:eesht mese normale ta ushqesh femien kudo qoft vend publik apo ne vende me intime mir po gruaaja e cila e ushqen femin e saj nuk duhet te bej skena provokative ajo duhat ta ushqej femin e saj duhet te mbrohet pak dhe jo si ne foton qe e pash me lart sepse ajo esht sken provokative deh syri esht nje shqis levizese dhe ajo shkon aty ku nuk duhet ndonjeher edhe pa dashje........

 mpelqeu ca temash hap ajo Neutral Neutral Neutral

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7021
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ti japėsh gji foshnjės nė publik

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi