» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

2 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 2 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Pro apo kunder lendes fetare ne shkolla

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Pro apo kunder lendes fetare ne shkolla

Mesazh nga Arjana prej Sat 24 Jul 2010, 20:54

Pro apo kunder lendes fetare ne shkollaA mendoni qe duhet ta fusim lenden fetare ne shkolla ajo
,dhe a thua cili do te jete rezultati i futjes fetare ne shkoll,duke pas
parasysh qka po ndodh ne shkollat tona,qe qdo dite ndodhin
rrahje,plaqktitje,perdorim i droges alkoolit duhanit etj.


Ju lutem shpreheni mendimet e juaje rreth kesaj teme.
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14350
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pro apo kunder lendes fetare ne shkolla

Mesazh nga tweet prej Sat 24 Jul 2010, 21:40

Kunder!
Kosova eshte shtet laik e jo fetar.

tweet

Shteti : Dikund neper USA
Postime : 8
Kyējet nė forum : 8402
Regjistruar mė : 28/03/2010
Profesioni : T.A

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pro apo kunder lendes fetare ne shkolla

Mesazh nga Katilja prej Sat 13 Jul 2013, 18:33

jam kunder;pasi lenda fetare nuk te jep gje te mire;esht e vertet se jam adhuruese e zotit,por kjo nuk do te thote se e urrej apo se nuk mesoj ne shkoll per te;shkolla esht institucioni i cili na meson dhe na pergatit per jeten;por kjo nuk do te thote se ne do te mesojm edhe lende fetare;zoti esht ai i gjithfuqishme,edhe nese nuk ekziston ai mund te ekzistoje ne zemren tone...

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 6565
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pro apo kunder lendes fetare ne shkolla

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi