» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

» Dashuria Para dhe mbas martesave...
Tue 11 Oct 2016, 00:12 nga Naki

» Barcoleta
Tue 11 Oct 2016, 00:10 nga Naki

4 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 4 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154059 artikuj v 4861 temat


Naki (9124)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3374)
 
Adisa (3282)
 


Heshtja!!!

Faqja 3 e 3 Previous  1, 2, 3

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Re: Heshtja!!!

Mesazh nga Elhamiu prej Tue 24 Aug 2010, 10:51

Princesha shkruajti:
Luan_Valikardi shkruajti:ou, keqkuptim fatal nese me drejtoheshe mua.

Jo nuk te drejtohem ty jo eshte ne pergjithsi per diasa njerz qe e din vet ata

me kushtohet mua oooo luan ahahaha

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 11150
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Heshtja!!!

Mesazh nga Arjana prej Tue 24 Aug 2010, 14:40

kur sia di kuptimin mos fol...HESHT

Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 13282
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Heshtja!!!

Mesazh nga Kle@Love prej Tue 24 Aug 2010, 15:09

Heshtja e vret njeriun

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 15843
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Heshtja!!!

Mesazh nga E Dashuruar prej Tue 24 Aug 2010, 15:28

Kur

Fjala tė pėlqen,

Pėr te

Ke dashuri,

Atėherė,

Mė mirė hesht

O njeri!

Ndėrsa

Kur heshtja

Tė vjen,

Ashtu tė pėlqen,

Atėherė,

Ke mė dobi

Tė flasish

O njeri!

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.

E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 9931
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Heshtja!!!

Mesazh nga Arjana prej Tue 24 Aug 2010, 16:01

heshta pra  

Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 13282
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Heshtja!!!

Mesazh nga Elhamiu prej Tue 24 Aug 2010, 17:43

kshu duke hesht njera humbi diq

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 11150
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Heshtja!!!

Mesazh nga Katilja prej Fri 06 Sep 2013, 18:56

heshtja flet me shum se fjalet

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 

Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 5497
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Heshtja!!!

Mesazh nga albi prej Sat 07 Sep 2013, 12:05

heshtja esht nga njeher  paqja me e mir

albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3374
Kyējet nė forum : 10503
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Heshtja!!!

Mesazh nga Katilja prej Sat 07 Sep 2013, 15:18

e tij flet shum

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 

Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 5497
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Heshtja!!!

Mesazh nga Sponsored content Today at 05:40


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 3 e 3 Previous  1, 2, 3

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi