» Njė Ditė ...
Fri 05 Jan 2018, 09:29 nga Kotelja

» Po Kerkoj...
Fri 05 Jan 2018, 09:12 nga Kotelja

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Fri 05 Jan 2018, 09:11 nga Kotelja

» Cili ėshtė filmi qė ju ka bėrė pėr tė qarė duke e shiku.....
Fri 05 Jan 2018, 09:10 nga Kotelja

» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

21 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 21 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154068 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Heshtja!!!

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Heshtja...

Mesazh nga donita prej Thu 17 Dec 2009, 21:52

Heshtja e njeriut kur duhet te flas me han ne shpirt
avatar
donita

Shteti : Besjanė
Postime : 691
Kyējet nė forum : 10489
Regjistruar mė : 27/12/2008
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Heshtja!!!

Mesazh nga Vizitor prej Thu 17 Dec 2009, 22:20

Heshtja sot zbriti ndersa ti u largove mes zhurmes.Me kot u mundova te te ruaja me shikim ndersa cdo hap i joti sillte heshtjen ne muzgun e sotem.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Heshtja!!!

Mesazh nga Drini prej Thu 17 Dec 2009, 22:29

Heshta shpeshehere vret me shume se fjala....
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11294
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Heshtja!!!

Mesazh nga donita prej Thu 17 Dec 2009, 22:36

Heshtja eshte flori
avatar
donita

Shteti : Besjanė
Postime : 691
Kyējet nė forum : 10489
Regjistruar mė : 27/12/2008
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Heshtja!!!

Mesazh nga Drini prej Thu 17 Dec 2009, 22:36

Heshtja eshte aprovim!
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11294
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Heshtja!!!

Mesazh nga lolita prej Thu 17 Dec 2009, 23:10

Heshtja e ka domethanjen e vet

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15079
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Heshtja!!!

Mesazh nga donita prej Thu 17 Dec 2009, 23:11

Heshtja tregon gjithcka
avatar
donita

Shteti : Besjanė
Postime : 691
Kyējet nė forum : 10489
Regjistruar mė : 27/12/2008
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Heshtja!!!

Mesazh nga krayzi prej Thu 17 Dec 2009, 23:13

Ndonjeher heshtja te mbyll ne vete.
avatar
krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 10849
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Heshtja!!!

Mesazh nga Vizitor prej Fri 18 Dec 2009, 22:59

Heshtja pllakosi buzet tona ne te ftohtin e acarte.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Heshtja!!!

Mesazh nga Te-Li prej Fri 18 Dec 2009, 23:47


Te-Li

Shteti : Belgjikė
Postime : 448
Kyējet nė forum : 9676
Regjistruar mė : 27/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Heshtja!!!

Mesazh nga Vizitor prej Sat 19 Dec 2009, 08:58

Heshtja eshte shum her e mire per qetsin e shpirtit!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Heshtja!!!

Mesazh nga donita prej Sat 19 Dec 2009, 12:59

Heshtja ndonjeher flet me shume se fjala

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
donita

Shteti : Besjanė
Postime : 691
Kyējet nė forum : 10489
Regjistruar mė : 27/12/2008
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Heshtja!!!

Mesazh nga Vizitor prej Sat 19 Dec 2009, 13:25

Heshtjen nuk mund ta perballoj
perse dhimbja ,dhemb kaq shum
pyes veten ,pse te dua un
ka shume dite qe fare nuk kaloin
perse duhet e tera kjo keshtu te perfundoj

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Heshtja!!!

Mesazh nga Morena prej Sat 19 Dec 2009, 19:04

Heshtja ndonjeher tregon me shume se fjala...
Me njerez te cilet nuk jam e lidhur mund te hesht sepse nuk ia vlen te flas ...sidomos kur qellimi i tyre eshte qe te me provokojne dmth nuk kane qellimin e mire...atehere hesht se nuk ia vlen.

firma.................................................................................................................................................................................
Nje i zgjuar ndryshon mendje...kurse budallai kurre...
Glitter Graphics

avatar
Morena

Shteti : Mrena per mrena rruzullit toksor
Postime : 133
Kyējet nė forum : 9056
Regjistruar mė : 26/11/2009
Profesioni : S'kam

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Heshtja!!!

Mesazh nga Drini prej Sat 19 Dec 2009, 21:43

Heshtja eshte shpesh ar, por shpesh edhe gabim....Fol kur duhet dhe hesht kur s'ke cfare te thuash
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11294
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Heshtja!!!

Mesazh nga donita prej Sat 19 Dec 2009, 23:34

Heshtja tregon gjithecka

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
donita

Shteti : Besjanė
Postime : 691
Kyējet nė forum : 10489
Regjistruar mė : 27/12/2008
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Heshtja!!!

Mesazh nga Vizitor prej Sun 20 Dec 2009, 15:55

Heshtja merr dhe endrrat me vete!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Heshtja!!!

Mesazh nga Goc me naze prej Tue 30 Mar 2010, 18:29

Heshtja ! Shkelqimi i te forteve , strehim i te dobteve.

Goc me naze

Postime : 77
Kyējet nė forum : 8636
Regjistruar mė : 29/03/2010
Profesioni : ???

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Heshtja!!!

Mesazh nga Goc me naze prej Tue 30 Mar 2010, 18:30

HESHTJA ::eshte pauz per te menduar-dhe jo pauz e te menduarit.

Goc me naze

Postime : 77
Kyējet nė forum : 8636
Regjistruar mė : 29/03/2010
Profesioni : ???

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Heshtja!!!

Mesazh nga Goc me naze prej Tue 30 Mar 2010, 18:32

Heshtja, gjuhe dominuese e shume e gjuheve, fuqi kontrolluese e mendjes, derivon ne ide/

mendime logjike dhe mature, intensitet maksimal komforti, indiferente ne perleshje fjalesh, rifitim qetesije, gjykuese korrekte mendimesh, urtesi, reflektim intens ne ide dhe jo kohe, rezidenc e virtytit, inteligjenc, komunikues efektiv dhe me fuqi shprehese, kunderpergjigja optimale
,

Goc me naze

Postime : 77
Kyējet nė forum : 8636
Regjistruar mė : 29/03/2010
Profesioni : ???

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Heshtja!!!

Mesazh nga Kle@Love prej Tue 30 Mar 2010, 18:45

heshtja eshte nje gje qe te ben te riflektosh mendimet e tuaja rreth vetes tende rreth gjdo gjeje qe i perket jetes tende te heshtesh eshte si te jetosh

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17070
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Heshtja!!!

Mesazh nga Vizitor prej Sun 11 Apr 2010, 09:35

Heshtja ka vleren e vet !

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Heshtja!!!

Mesazh nga Elhamiu prej Sun 11 Apr 2010, 09:41

heshta shkaku qe te dua X

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12377
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Heshtja!!!

Mesazh nga Gjimnazistja prej Sun 11 Apr 2010, 12:24

Heshtja, gjeja me e zgjuar se thjesht te flasesh kot.

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 10601
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Heshtja!!!

Mesazh nga Elhamiu prej Sun 11 Apr 2010, 13:49

heshtaa po spo mundem

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12377
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Heshtja!!!

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Sun 11 Apr 2010, 14:09

heshta se ashtu asht me mir
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10327
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Heshtja!!!

Mesazh nga Mirja prej Sun 11 Apr 2010, 15:12

Heshtja ndonjeher esht e mir
avatar
Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 10836
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Heshtja!!!

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Sun 11 Apr 2010, 16:05

heshta se ti sishe ne forum
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10327
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Heshtja!!!

Mesazh nga Kle@Love prej Sun 11 Apr 2010, 20:14

heshtja eshte flori

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17070
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Heshtja!!!

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Sun 11 Apr 2010, 20:55

heshtja asht fitore
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10327
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Heshtja!!!

Mesazh nga Vizitor prej Sun 11 Apr 2010, 23:14

Hesht kur nuk ke te drejte, por kur ke te drejte kerkoje te drejten me thesarin e fjales.Debati dhe argumenti cojne njeriun ne progres.Jo te gjithe kane aftesine te kuptojne heshtjen.Nese ne do heshtenim nuk do ishim ne gjendje te dallonim mjeshterine e fjaleve.Flet ai qe ka cfare te thote dhe hesht ai qe s'di cfare thote tjetri.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Heshtja!!!

Mesazh nga Vizitor prej Mon 12 Apr 2010, 08:08

Heshtja ne shum raste esht shum e mir se bashku me Kohen kuptohen te gjithat

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Heshtja!!!

Mesazh nga Interesant prej Mon 12 Apr 2010, 12:05

Heshtja jo gjithehere tregon aprovimin !
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13337
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Heshtja!!!

Mesazh nga Vizitor prej Mon 12 Apr 2010, 15:04

Heshtja ne nje moment vlen me shum se sa qdo gje!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Heshtja!!!

Mesazh nga deti prej Mon 12 Apr 2010, 16:03

Jo gjithmone heshtja eshte flori.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13198
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Heshtja!!!

Mesazh nga Bruneta prej Wed 14 Apr 2010, 23:16

Se pash si te arshyeshme qe te heshtja

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12478
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Heshtja!!!

Mesazh nga Kle@Love prej Sat 29 May 2010, 22:58

Heshtja nganjehere eshte flori

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17070
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Heshtja!!!

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Sat 29 May 2010, 23:03

heshtje asht ma teper se flori
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10327
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Heshtja!!!

Mesazh nga Besi prej Sat 29 May 2010, 23:07

Heshtja eshte edhe pohim i disfates.
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10382
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Heshtja!!!

Mesazh nga Aristogata prej Sat 29 May 2010, 23:08

ndonjeher duhet te heshtim qe te mos lendojme njeri

firma.................................................................................................................................................................................
Dashuria endrra shpresa
ke te zgjidhja nga te tria
dhe nje nate lotin pyeta
mu pergjigj DASHURIA
avatar
Aristogata

Shteti : Tirane
Postime : 683
Kyējet nė forum : 10147
Regjistruar mė : 08/06/2009
Profesioni : business lawyer

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Heshtja!!!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi