» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

12 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 12 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Gjithmone kam dashur te….

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Gjithmone kam dashur te….

Mesazh nga Arjana prej Sat 24 Jul 2010, 14:14

Cila eshte ajo gje qe kini dashur gjithmone te beni dhe sja kini arritur qellimit, nuk ju eshte dhene mundesia…..

kam dashur gjithmone te kendoj...ne nje skene.....por as qe me ka cuar
fati drejt saj. mbase jam bere per te kenduar ne shtepi...LOL
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14413
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjithmone kam dashur te….

Mesazh nga Vizitor prej Fri 13 Aug 2010, 21:37

Gjithmon kam dashur te fluturoj ,por eshte e pamundur.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjithmone kam dashur te….

Mesazh nga Arjana prej Fri 13 Aug 2010, 23:27

gjithmon kam dashur te gej shpirtin tim binjak
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14413
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjithmone kam dashur te….

Mesazh nga arta prej Sat 14 Aug 2010, 00:48

Gjithmon kam dashur te jem me ty
avatar
arta

Shteti : podujev
Postime : 235
Kyējet nė forum : 10096
Regjistruar mė : 12/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjithmone kam dashur te….

Mesazh nga Katilja prej Fri 06 Sep 2013, 13:12

GJITHMON KAM DASHT TJEM KATILE E JAM SHYQYR ZOTITT

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 6628
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjithmone kam dashur te….

Mesazh nga epanjohura prej Fri 19 Sep 2014, 21:33

Po mendoja ...sikur.. tė shkruaja njė pėrrallė,
dhe Ti e unė tė jemi aktorė nė at romancė....
e cila mė parė nuk ka ekzistuar nė vendin e ngjarjes.....

epanjohura

Shteti : Kosove
Postime : 753
Kyējet nė forum : 5162
Regjistruar mė : 30/01/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjithmone kam dashur te….

Mesazh nga Ylli-1 prej Mon 20 Oct 2014, 15:11

Gjithmone kam dashur te bej shume miq!
avatar
Ylli-1

Shteti : Kosove - Ferizaj
Postime : 156
Kyējet nė forum : 10376
Regjistruar mė : 26/08/2008
Profesioni : Inxhiner i Ekonomizuar

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjithmone kam dashur te….

Mesazh nga albi prej Sun 26 Oct 2014, 19:26

Te shkoj ne hagj dhe para dy vitet ma  munsoj Zoti  te shkoj ne hagj  dhe ti pergjigjem  Zotit
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 11637
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjithmone kam dashur te….

Mesazh nga epanjohura prej Tue 10 Mar 2015, 16:58

Gjithemone kam dashur te me besojn njerzit ashtu sikur u besoj une..... :thinking:

epanjohura

Shteti : Kosove
Postime : 753
Kyējet nė forum : 5162
Regjistruar mė : 30/01/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjithmone kam dashur te….

Mesazh nga marino prej Tue 10 Mar 2015, 21:46

jem vetvetja ama disa se meritojne
avatar
marino

Shteti : greece
Postime : 119
Kyējet nė forum : 3188
Regjistruar mė : 06/03/2015

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjithmone kam dashur te….

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi