» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Fri 17 Feb 2017, 10:34 nga Dardania

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

6 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 6 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154063 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3376)
 
Adisa (3282)
 


Ideja e parė e njeriut.

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Ideja e parė e njeriut.

Mesazh nga Arjana prej Tue 20 Jul 2010, 15:26

Cila ka qėnė ideja e parė nė mendjen njerėzore?
Ndoshta ėshtė e
pamundur tė zbulosh pikėrisht kėtė.

Une mendoj se ideja e pare e njeriut ka qene kundershtimi apo mosbindja
ndaj
Krijuesit (sipas Bibles)
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 13633
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ideja e parė e njeriut.

Mesazh nga Adonisi prej Mon 26 Jul 2010, 23:48

NUk e di se cila ka qene ideja e pare.Por e di se nevoja eshte ajo qe njeriut i sjell ide.Mendoj se per ate qe ka pasur nevoje njeriu qe ne fillim edhe ideja i ka ardhur.

firma.................................................................................................................................................................................
...
"Nga kompleksi i inferioritetit kombi shqiptar ka pesuar disa here disfata gjate historise dhe e ka viktimizuar vetveten"
avatar
Adonisi

Shteti : Ne zemer te shqiptaris
Postime : 947
Kyējet nė forum : 10110
Regjistruar mė : 03/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ideja e parė e njeriut.

Mesazh nga Katilja prej Sat 13 Jul 2013, 18:30

Te jete i pavdekshem!

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 5848
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ideja e parė e njeriut.

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi