» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

12 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 12 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Linda per te jetuar dhe jetoj per te vdekur!!!

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Linda per te jetuar dhe jetoj per te vdekur!!!

Mesazh nga Arjana prej Tue 20 Jul 2010, 14:15

doja te diskutonim pak keto fjale megjithese nuk bej dot filozofin;-)
Besoj
se eshte nje tem e gjere dhe do te ket diskutime plot!!
jeni te
mirperitur!!
nuk eshte nevoja qe te flisni me fjale te medhaja,vetem
shprehni mendimin tuaj si tju vij ne mendje ;-)
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14344
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Linda per te jetuar dhe jetoj per te vdekur!!!

Mesazh nga SamkaQika prej Tue 20 Jul 2010, 22:34

Po niher per te Jetuar e tana dikur per te Vdekur syneee
avatar
SamkaQika

Shteti : !!..Nuk Ėshtė Arritje Tė Bėsh 1000 Miq Pėr Njė Vit, Por Tė Bėsh Njė Mik Pėr 1000 Vjet...!!
Postime : 329
Kyējet nė forum : 8938
Regjistruar mė : 01/03/2010
Profesioni : Modele

http://www.Nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Linda per te jetuar dhe jetoj per te vdekur!!!

Mesazh nga Kle@Love prej Tue 20 Jul 2010, 22:50

Linda per te jetuar nje varferi dikur ,,Tani dua te vdes me dijeni edhe krenari

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16905
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Linda per te jetuar dhe jetoj per te vdekur!!!

Mesazh nga Kotelja prej Wed 21 Jul 2010, 09:41

Linda per te adhuruar dhe do te vdes per tu shperblyer.

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3135
Kyējet nė forum : 13205
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Linda per te jetuar dhe jetoj per te vdekur!!!

Mesazh nga deti prej Thu 22 Jul 2010, 11:00

Linda ngase ashtu deshen, jetoj ngase ashtu dua, do te vdes sic do te jete e shkruar.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13033
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Linda per te jetuar dhe jetoj per te vdekur!!!

Mesazh nga Arjana prej Thu 22 Jul 2010, 14:21

E vetmja gje qe dime me siguri eshte kjo jete qe na eshte dhene. Nuk
dime tamam si ta jetojme e ti japim kuptim, pasi NUK kemi eksperienca te
meparshme. Per ne kjo eshte jeta e pare... mbase dhe e fundit....

po
patjeter qe sdo te dime asnjehere se si ta jetojme po nuk i gjetem
kuptimin dhe pikerisht ajo bota tjeter eshte kuptimi padiskutim.
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14344
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Linda per te jetuar dhe jetoj per te vdekur!!!

Mesazh nga Katilja prej Sat 20 Jul 2013, 12:53

linda duke qar kur tgjith qeshin do vdes duke qesh kur tgjith do qajn

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 6559
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Linda per te jetuar dhe jetoj per te vdekur!!!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi