» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

13 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 13 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Cilat jane mirat dhe te kėqijat e popullit tonė... ??

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Cilat jane mirat dhe te kėqijat e popullit tonė... ??

Mesazh nga Arjana prej Thu 15 Jul 2010, 15:40

Te dashur forumist ,po e hap kete teme per te ditur te mirat dhe te keqijat e popullit tone,per te mira kemi se c'flasim shume,dhe nuk mjafton as koha per te treeguar te mirat,por ne anen tjeter duhet te tregojme nje te keqe te popullit tone.

Mundesisht te shenoni ne nje postim dy anet: te miren dhe ate te keqen..!


Faleminderit per mirekuptim...
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14344
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cilat jane mirat dhe te kėqijat e popullit tonė... ??

Mesazh nga SamkaQika prej Thu 15 Jul 2010, 18:22

Te kqijat i kan se rrejn shum edhe i kshyrin punt e huja e te mirat e kemi se jemi Shqiptar
avatar
SamkaQika

Shteti : !!..Nuk Ėshtė Arritje Tė Bėsh 1000 Miq Pėr Njė Vit, Por Tė Bėsh Njė Mik Pėr 1000 Vjet...!!
Postime : 329
Kyējet nė forum : 8938
Regjistruar mė : 01/03/2010
Profesioni : Modele

http://www.Nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cilat jane mirat dhe te kėqijat e popullit tonė... ??

Mesazh nga Katilja prej Sat 13 Jul 2013, 18:26

kemi shum tmira por kemi:1 na qeverisin hipokritet e na marrin x budalla edhe kemi mentalitet qe merremi me fjal si me qan plaka tkqija

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 6559
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cilat jane mirat dhe te kėqijat e popullit tonė... ??

Mesazh nga Vizitor prej Tue 16 Jul 2013, 21:24

 Te mirat jan ato qe pamvarsishte se cfar tendodhe e nidihmojn te vetin, ndersa e keqja eshte lakmia.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cilat jane mirat dhe te kėqijat e popullit tonė... ??

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi