» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

8 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 8 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Perse te jesh femer eshte dicka shum e bukur

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Perse te jesh femer eshte dicka shum e bukur

Mesazh nga Arjana prej Thu 15 Jul 2010, 14:47

Vetem fakti qe je femer te ben te ndiesh e tille.
Ti behs nje analize te hollesishme duhen faqe e faqe nga ky forum qe te shkruajme vetem nje perqind te kesaj.
Te jesh femer do te thote te jesh njerzore, e bukur ne shpirt, e brishte ,e dashur, e dhimshur, e forte ,kembngulse,puntore,e palodhur,me nej shpirt sakrifice,di te marri dhe te japi dashuri,di te fali dashuri dhe atje ku smerr,di te qaje ,di te gezohet,di te duroje dhimbje nga me te medhajat e per me teper eshte ajo qe n a sjell ne jete te gjithve ne ,jep jete nga jeta e saje .
Kush mund ti beje te gjith a keto ?
E pra eshte femra ajo qe perballet me te gjith a keto dhe di te ngreje koken dhe te eci para ne jete.

Eshte ajo qe mban nje krijese 9 muaj ne bark e ushqen me dashuri i flet emban me vete 9 muaj rrjesht e nxjerr ne jete me dhimbje te madhe por ne momentin qe shterngon nje krijes e ne krah hasrron cdo gje eshte njeriu me i lumtur ne bote.
Eshte po ajo qe e rrit duron nate e dite sakrifikon per ate krijese deri s a e nxjerr ne jete dhenuk e shte vetem ky qellim ne jete.
Eshte gruaja ajo qe kujdeset per familjen qe lodhet ne pune vjen ne shpi dhe i nis nga e para e prape zeri nuk i ndihet esht e grua dhe kerkon te beje cdo sakrifice qe te tjeret te ndien mire.
Te jesh grua eshte gje e bukur ku r te tjeret ta vlersojne ate qe ben.
Dhe gruaja ka nje te mete t e madhe:

avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14401
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Perse te jesh femer eshte dicka shum e bukur

Mesazh nga SamkaQika prej Thu 15 Jul 2010, 18:18

Normal Femra vlerost ma shum se ni mashull kjo asht keshtu edhe ne femrat jemi mat zgjuta bre se mashkujt.shum mir asht me qen femer
avatar
SamkaQika

Shteti : !!..Nuk Ėshtė Arritje Tė Bėsh 1000 Miq Pėr Njė Vit, Por Tė Bėsh Njė Mik Pėr 1000 Vjet...!!
Postime : 329
Kyējet nė forum : 8995
Regjistruar mė : 01/03/2010
Profesioni : Modele

http://www.Nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Perse te jesh femer eshte dicka shum e bukur

Mesazh nga Katilja prej Sat 13 Jul 2013, 18:27

Gruaja e vėrtetė diferencohet nga masa sepse ėshtė e pastėr,sepse para se tė dojė dikė ka mėsuar tė dojė veten.Gruaja e vėrtetė trasmenton ėmbėlsi , brishtėsi...por brėnda ėshtė e fortė me personalitet.Gruaja e vėrtetė nuk do tė cudisė publikun,por burrin qė dashuron...ėshtė e rezervuar dhe e vendosur..nuk pret fatin, por e tėrheq nga vetja.Gruaja e vėrtetė nuk jepet..por dhurohet pa humbje!

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 6616
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Perse te jesh femer eshte dicka shum e bukur

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi