» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

12 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 12 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Pasojat e Genjeshtres

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Pasojat e Genjeshtres

Mesazh nga Arjana prej Fri 09 Jul 2010, 00:05

Para disa vitesh ishin dy adoleshent qe kishin ndjenja shum te forta per njeri tjetrin. Ai ishte 18 vjec kurse ajo 16. Nje nate qe kishin dale para se te ndaheshin djali ja dha nje leter. Vajza sapo mberriti ne shtepi me padurim hapi letren dhe filloi ta lexonte, Ja cfare shkruhej ne te: "FJALET E MEPOSHME MUND TE TE LENDOJN POR DUHET TE TI THEM, DUA TA HEQ KETE PESH QE PO E MBAJ. GJEJA E FUNDIT QE DUA ESHTE TE TE LENDOJ, POR SDESHIROJ TE TE LENDOJ, POR DESHIROJ TI JAPIM FUND LIDHJES SONE. NUK TE DUA ME MADJE MENDOJ SE KURRE NUK TE KAM DASHUR, E GJITHA KA QENE NJE GENJESHTER. NE KETO DY VJET KE QENE VETEM TI QE KE NDJER KETE MARDHENIE DHE TANI ERDHI KOHA TA MARESH VESH KETE!" Vajza me lote ne sy kishte humbur kontrollin. Doli nga shtepia dhe vraponte neper rruge me leter ne dore, u drejtua nga shtepia e te dashurit pa mundur te arrinte dot kurre! Nje makine e goditi rende per vdekje. U dergua menjehere ne spital, djali sapo mori vesh u nis drejt saj, por ishte shume vone. Pas pak oresh Doktori tha: ''ME VJEN KEQ, BEME C'ISHTE E MUNDUR, POR S'IA DOLI DOT" Djali humbi kontrollin, s'dinte c'te bente. Ajo vajze kurr nuk e mori vesh se i dashuri e donte me shume se jeten e tij. Kurre nuk e mori vesh se ajo ishte gjithcka per te. Mbi te gjitha ajo kurr nuk e ori vesh se ajo dite ishte 1 prilli.
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14413
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi