» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

» Dashuria Para dhe mbas martesave...
Tue 11 Oct 2016, 00:12 nga Naki

» Barcoleta
Tue 11 Oct 2016, 00:10 nga Naki

4 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 4 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154059 artikuj v 4861 temat


Naki (9124)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3374)
 
Adisa (3282)
 


Ja cfare ndodh me nje gabim shtypi!!!

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Ja cfare ndodh me nje gabim shtypi!!!

Mesazh nga Arjana prej Thu 08 Jul 2010, 22:39


Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 13297
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ja cfare ndodh me nje gabim shtypi!!!

Mesazh nga Naki prej Thu 08 Jul 2010, 23:35

o pika ty s akam qesh hahahahahahaha

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.

Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9124
Kyējet nė forum : 17500
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ja cfare ndodh me nje gabim shtypi!!!

Mesazh nga Vizitor prej Fri 09 Jul 2010, 09:05

Arjana shkruajti:

Qyqja na e ke shti frigen, po ndoshta moj eshte e vertet i kan dhe atje kompjuterat ska qen ngaterrim shkronjash

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ja cfare ndodh me nje gabim shtypi!!!

Mesazh nga Arjana prej Fri 09 Jul 2010, 16:07

uhhhhhhhhhhhh desh vdiqa se qeshuri e vet me ju tash

Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 13297
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ja cfare ndodh me nje gabim shtypi!!!

Mesazh nga Interesant prej Fri 09 Jul 2010, 16:11

Sad shume prekse NeutralNeutralNeutralNeutralNeutral , po ta kishte gabuar adresen komplet , cfar do kishte bo NeutralNeutralNeutral

Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 12125
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ja cfare ndodh me nje gabim shtypi!!!

Mesazh nga Katilja prej Sat 13 Jul 2013, 18:14

nuk shof gjee

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 

Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 5512
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ja cfare ndodh me nje gabim shtypi!!!

Mesazh nga Sponsored content Today at 19:07


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi