» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

12 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 12 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Dashurohen nė chat, zbulojnė se janė burrė e grua!!

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Dashurohen nė chat, zbulojnė se janė burrė e grua!!

Mesazh nga Arjana prej Fri 02 Jul 2010, 20:46

Dashurohen nė chat, zbulojnė se janė burrė e grua!!

Ai dhe ajo “takohen” nė chat dhe pasi shkėmbejnė disa fjalė, futen menjėherė nė kofidencė dhe kalojnė orė e orė duke folur pėr martesėn e secilit.
Tė dy i quajnė martesat e tyre tė mėrzitshme e mbase edhe tė dėshtuara. Virtualisht ajo ėshtė “Bakllavaja”, kurse ai quhet “Princi i kėnaqėsisė”.
Pas shumė “takimeve” e fjalėve tė ėmbla nė internet, ata tė dy vendosin pėrfundimisht takimin e vėrtetė, tė shumėpritur.

Por... magjia e chat-it pėrfundon nė takimin real, kur kuptojnė se janė burrė dhe grua. Nuk ėshtė drama e njė filmi, por ngjarja e vėrtetė qė i ka ndodhur njė ēifti nga Zenica, qytet i Bosnjės qendrore. Sana Klariks, e quajtur “Bakllavaja” dhe bashkėshorti i saj Adnan, i quajtur “Princi i kėnaqėsisė”, tani janė duke u divorcuar, sepse e akuzojnė njėri-tjetrin pėr mungesė besnikėrie e pėr tradhti bashkėshortore.

Lajmi ėshtė bėrė i ditur nga britanikja “Daily Telegraf”. Pėr mė tepėr, Sana, 27 vjeēe, pothuajse e tmerruar nga ajo qė ka ndodhur, thotė qė nė chat ēdo gjė ishte aq fantastike. “Jam dashururar papritur. Ishte mahnitėse”.

Ndėrsa Adnani, 32 vjeē, thotė: “Akoma nuk mund ta besoj se Bakllavaja, qė ka shkruar gjėra tė mrekullueshme, ėshtė nė tė vėrtetė e njėjta grua e cila ėshtė martuar me mua dhe qė, nė shumė vjet martesė, nuk mė ka thėnė kurrė njė fjalė tė kėndshme.


Eeee me erdhi me qesh me lot..
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14413
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

"Te papriturat" e jetes virtuale?!

Mesazh nga E Dashuruar prej Sat 03 Jul 2010, 21:20

Dashurohen nė chat, zbulojnė se janė burrė e grua!!

Ai dhe ajo “takohen” nė chat dhe pasi shkėmbejnė disa fjalė, futen menjėherė nė kofidencė dhe kalojnė orė e orė duke folur pėr martesėn e secilit.
Tė dy i quajnė martesat e tyre tė mėrzitshme e mbase edhe tė dėshtuara. Virtualisht ajo ėshtė “Bakllavaja”, kurse ai quhet “Princi i kėnaqėsisė”.
Pas shumė “takimeve” e fjalėve tė ėmbla nė internet, ata tė dy vendosin pėrfundimisht takimin e vėrtetė, tė shumėpritur.

Por... magjia e chat-it pėrfundon nė takimin real, kur kuptojnė se janė burrė dhe grua. Nuk ėshtė drama e njė filmi, por ngjarja e vėrtetė qė i ka ndodhur njė ēifti nga Zenica, qytet i Bosnjės qendrore. Sana Klariks, e quajtur “Bakllavaja” dhe bashkėshorti i saj Adnan, i quajtur “Princi i kėnaqėsisė”, tani janė duke u divorcuar, sepse e akuzojnė njėri-tjetrin pėr mungesė besnikėrie e pėr tradhti bashkėshortore.

Lajmi ėshtė bėrė i ditur nga britanikja “Daily Telegraf”. Pėr mė tepėr, Sana, 27 vjeēe, pothuajse e tmerruar nga ajo qė ka ndodhur, thotė qė nė chat ēdo gjė ishte aq fantastike. “Jam dashururar papritur. Ishte mahnitėse”.

Ndėrsa Adnani, 32 vjeē, thotė: “Akoma nuk mund ta besoj se Bakllavaja, qė ka shkruar gjėra tė mrekullueshme, ėshtė nė tė vėrtetė e njėjta grua e cila ėshtė martuar me mua dhe qė, nė shumė vjet martesė, nuk mė ka thėnė kurrė njė fjalė tė kėndshme.


Eeee me erdhi me qesh me lot..

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11062
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashurohen nė chat, zbulojnė se janė burrė e grua!!

Mesazh nga Vizitor prej Sat 03 Jul 2010, 21:31

""Te papriturat" e jetes virtuale?! "
me
"Dashurohen nė chat, zbulojnė se janė burrė e grua!! "

Keto bashkohen meq kan tekst te njejt me respekt princesha

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashurohen nė chat, zbulojnė se janė burrė e grua!!

Mesazh nga stralli prej Wed 22 Sep 2010, 13:58

Po tė ndodh njė gjė e tillė,kjo do tė jetė mrekullia vet!......
avatar
stralli

Postime : 715
Kyējet nė forum : 8651
Regjistruar mė : 21/09/2010
Profesioni : Teknik

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dashurohen nė chat, zbulojnė se janė burrė e grua!!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi