» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

» Dashuria Para dhe mbas martesave...
Tue 11 Oct 2016, 00:12 nga Naki

» Barcoleta
Tue 11 Oct 2016, 00:10 nga Naki

2 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 2 vizitorė

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154059 artikuj v 4861 temat


Naki (9124)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3374)
 
Adisa (3282)
 


Cfar keni te perbashket me te dashurin (en ) tuaj

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Cfar keni te perbashket me te dashurin (en ) tuaj

Mesazh nga SamkaQika prej Thu 01 Jul 2010, 12:46

Cila cilesi nga personaliteti juaj dhe partnerit tuaj keni te
perbashket?
Duke filluar nga paraqitja e deri ......... aty ku te
doni ju


SamkaQika

Shteti : !!..Nuk Ėshtė Arritje Tė Bėsh 1000 Miq Pėr Njė Vit, Por Tė Bėsh Njė Mik Pėr 1000 Vjet...!!
Postime : 329
Kyējet nė forum : 7879
Regjistruar mė : 01/03/2010
Profesioni : Modele

http://www.Nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar keni te perbashket me te dashurin (en ) tuaj

Mesazh nga Elda prej Thu 01 Jul 2010, 12:55

Ndjenjat

Elda

Postime : 780
Kyējet nė forum : 7905
Regjistruar mė : 12/06/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar keni te perbashket me te dashurin (en ) tuaj

Mesazh nga Vizitor prej Thu 01 Jul 2010, 13:51

Asgje

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar keni te perbashket me te dashurin (en ) tuaj

Mesazh nga Katilja prej Wed 03 Jul 2013, 19:57

asgje skam tdashur

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 

Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 5500
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar keni te perbashket me te dashurin (en ) tuaj

Mesazh nga Sponsored content Today at 21:19


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi