» Njė Ditė ...
Fri 05 Jan 2018, 09:29 nga Kotelja

» Po Kerkoj...
Fri 05 Jan 2018, 09:12 nga Kotelja

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Fri 05 Jan 2018, 09:11 nga Kotelja

» Cili ėshtė filmi qė ju ka bėrė pėr tė qarė duke e shiku.....
Fri 05 Jan 2018, 09:10 nga Kotelja

» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

22 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 22 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154068 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Disa persona .. mė mirė ti humbesh se sa ti gjesh!

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Disa persona .. mė mirė ti humbesh se sa ti gjesh!

Mesazh nga Vizitor prej Wed 30 Jun 2010, 13:59

Ndodh qe ne jete te takojm persona te ndryshem ka te sinqert ,por medet qe ka me shume njerz qe eshte gjynaf me i qujt njerz, thjesht do te thoja njerz te pabes , ndodh qe lendohemi nga disa persona pikerisht qe ju ke than shume dhe ke marr mashtrim, mu per kete eshte me mir ti humbasesh se sa ti gjesh!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Disa persona .. mė mirė ti humbesh se sa ti gjesh!

Mesazh nga Arjana prej Wed 30 Jun 2010, 15:39

varet per cfare personash flasim,jemi ne te cilet perzgjedhim se ke duam te gjejme e ke te humbasim
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14515
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Disa persona .. mė mirė ti humbesh se sa ti gjesh!

Mesazh nga Elhamiu prej Wed 30 Jun 2010, 22:46

disa ata qfar dojn te bejn keq me mir ti harrojm

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12383
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Disa persona .. mė mirė ti humbesh se sa ti gjesh!

Mesazh nga Kle@Love prej Wed 30 Jun 2010, 22:50

Varet se per cfar personash flitet se ka persona e persona qe luajne me ndjenjiat e tjetrit ka persona qe bejne vjolenca ka njerez qe vrasin presin ,,,,a ka drejtesi duhet me thene

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17076
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Disa persona .. mė mirė ti humbesh se sa ti gjesh!

Mesazh nga Elhamiu prej Wed 30 Jun 2010, 22:53

qofsh ne duar te mira , se ne duar te keqija bie shpejt

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12383
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Disa persona .. mė mirė ti humbesh se sa ti gjesh!

Mesazh nga Katilja prej Tue 25 Jun 2013, 14:58

njerez te atill kot qe jetojn nket tok

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 6730
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Disa persona .. mė mirė ti humbesh se sa ti gjesh!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi