» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

10 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 10 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Qka mendoni per Librin sa shfletohet ne Kosovė?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

lexo Qka mendoni per Librin sa shfletohet ne Kosovė?

Mesazh nga Ruka prej Mon 28 Jun 2010, 18:06

Un personalisht mendoj se ka shum pak lexus tek ne prandaj edeh e hapa temen ne ketė forum...

Ruka

Postime : 10
Kyējet nė forum : 8126
Regjistruar mė : 28/06/2010
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

lexo Re: Qka mendoni per Librin sa shfletohet ne Kosovė?

Mesazh nga Kle@Love prej Mon 28 Jun 2010, 19:00

Qe kur eshte hapur interneti nuk besoj se lexohen shum libra jo vetem ne Kosove po ne gjdo ane te botes mendoj ,,shumica tani perdorin internetin per gjdo gje edhe librat harrohen gje qe nuk duhet te behet

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16905
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

lexo Re: Qka mendoni per Librin sa shfletohet ne Kosovė?

Mesazh nga Ruka prej Tue 29 Jun 2010, 13:40

Pajtohem me ty , mjetet elektronike kan mkarr hov shum te zhvilluar prandaj edeh biblotekat e qytetit mund ta quaj kan mbet boshe pa lexus..

Ruka

Postime : 10
Kyējet nė forum : 8126
Regjistruar mė : 28/06/2010
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

lexo Re: Qka mendoni per Librin sa shfletohet ne Kosovė?

Mesazh nga Katilja prej Tue 25 Jun 2013, 14:55

smamerr mendja se trinjt prekin libra me dor po flas per veten shum gjera i kam msu naperr forume jo nlibra e serish kam fat marr nota tmira

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 6559
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

lexo Re: Qka mendoni per Librin sa shfletohet ne Kosovė?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi