» Njė Ditė ...
Fri 05 Jan 2018, 09:29 nga Kotelja

» Po Kerkoj...
Fri 05 Jan 2018, 09:12 nga Kotelja

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Fri 05 Jan 2018, 09:11 nga Kotelja

» Cili ėshtė filmi qė ju ka bėrė pėr tė qarė duke e shiku.....
Fri 05 Jan 2018, 09:10 nga Kotelja

» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

22 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 22 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154068 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Jemi ato qe mendojme te jemi.

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Jemi ato qe mendojme te jemi.

Mesazh nga mad prej Wed 23 Jun 2010, 03:44

Jemi ato qe mendojme te jemi. Gjithēka qe jemi vien nga mendimet tona. Me mendimet tona bejme boten.....!!!
avatar
mad

Shteti : Prishtin
Postime : 24
Kyējet nė forum : 8343
Regjistruar mė : 19/06/2010
Profesioni : Manaxher

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Jemi ato qe mendojme te jemi.

Mesazh nga Kle@Love prej Sun 01 Aug 2010, 09:56

Eshte normale qe themi jemi qe mendojme te jemi po ngenjehere njeriu nuk eshte ashtu si mendon ne jeten e perditeshme ka shum ndryshime ,,E vertet boten e bejme ne me mendimet tona por deri ku na arrin mendimet e si i perballojme ato

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17076
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi