» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

6 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 6 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Nese nuk vi mos...

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Re: Nese nuk vi mos...

Mesazh nga Elhamiu prej Tue 17 Aug 2010, 15:47

nese nuk vi te dish qe mbaroj karburanti

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12206
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese nuk vi mos...

Mesazh nga deti prej Wed 18 Aug 2010, 09:28

Nese nuk vij, mos mendo se jam tretur. Kudo qe jam, jam me ty dhe jam per ty!
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13027
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese nuk vi mos...

Mesazh nga Kle@Love prej Wed 18 Aug 2010, 10:24

Nese nuk vi mos mendo se endra nuk realizohet vjen nje dite edhe pran do me kesh

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16899
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese nuk vi mos...

Mesazh nga Vizitor prej Wed 18 Aug 2010, 22:05

Nese nuk vi mos u trishto me ke aty ne kujtime tua!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese nuk vi mos...

Mesazh nga Arjana prej Wed 18 Aug 2010, 22:06

nese nuk vi mos u merzit se do shihemi here tjeter
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14338
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese nuk vi mos...

Mesazh nga Elhamiu prej Thu 19 Aug 2010, 15:15

nese nuk vi mos kujto qe ika nga ty

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12206
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese nuk vi mos...

Mesazh nga Vizitor prej Thu 19 Aug 2010, 15:22

Nese nuk vi mos u deshpero,ke kujtimet nga un dhe me to jeto!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese nuk vi mos...

Mesazh nga Elhamiu prej Thu 19 Aug 2010, 15:25

nese nuk vi mos kujto qe do mund te haroj por do vuaj

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12206
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese nuk vi mos...

Mesazh nga Arjana prej Thu 19 Aug 2010, 16:07

nese nuk vi do kuptosh qellimet e mija
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14338
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese nuk vi mos...

Mesazh nga arta prej Thu 19 Aug 2010, 23:50

Nese nuk vi mos me kerko ma
avatar
arta

Shteti : podujev
Postime : 235
Kyējet nė forum : 10021
Regjistruar mė : 12/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese nuk vi mos...

Mesazh nga albi prej Fri 20 Aug 2010, 00:47

nese nuk vi mos u idhno hahaha
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 11562
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese nuk vi mos...

Mesazh nga Arjana prej Fri 20 Aug 2010, 01:18

mos me kerko
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14338
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese nuk vi mos...

Mesazh nga Elhamiu prej Fri 20 Aug 2010, 14:39

nese nuk vi nuke bera me qejf

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12206
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese nuk vi mos...

Mesazh nga Ariel prej Fri 20 Aug 2010, 21:39

Nese nuk vij, mos e prishni terezine se fundja e re jam ketu.. vap
avatar
Ariel

Postime : 46
Kyējet nė forum : 8052
Regjistruar mė : 01/08/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese nuk vi mos...

Mesazh nga Kle@Love prej Sat 21 Aug 2010, 02:40

Nese nuk vi mos u merzit se ora ste luan Very Happy

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16899
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese nuk vi mos...

Mesazh nga Arjana prej Sat 21 Aug 2010, 02:42

nese nuk vi mbetem e pazevendesueshme
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14338
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese nuk vi mos...

Mesazh nga Katilja prej Fri 06 Sep 2013, 18:49

mendo se po festoj ndoshta nboten tjeter shkoj pasi me tjetren ty smund te te shikoj

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 6553
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nese nuk vi mos...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi