» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

19 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 19 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Sikur te Vija per Dark tek ti, Cfar do Pergatisje.

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Sikur te Vija per Dark tek ti, Cfar do Pergatisje.

Mesazh nga SamkaQika prej Tue 22 Jun 2010, 17:32

Sikur sonte te jem musafri yt, cfare do te gatuaje per darke.

(fjala
eshte per antarin siper)


avatar
SamkaQika

Shteti : !!..Nuk Ėshtė Arritje Tė Bėsh 1000 Miq Pėr Njė Vit, Por Tė Bėsh Njė Mik Pėr 1000 Vjet...!!
Postime : 329
Kyējet nė forum : 8941
Regjistruar mė : 01/03/2010
Profesioni : Modele

http://www.Nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sikur te Vija per Dark tek ti, Cfar do Pergatisje.

Mesazh nga Mirja prej Tue 22 Jun 2010, 22:18

SamkaQika per ty dot te gatuja nje fli
avatar
Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 10674
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sikur te Vija per Dark tek ti, Cfar do Pergatisje.

Mesazh nga Arjana prej Tue 22 Jun 2010, 23:23

tave kosi me kofsha pule se e kam me qejf e vete
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14347
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sikur te Vija per Dark tek ti, Cfar do Pergatisje.

Mesazh nga SamkaQika prej Wed 23 Jun 2010, 08:02

Mirja shkruajti:SamkaQika per ty dot te gatuja nje fli

hmm Flm motrushee se moti nuk kam hanger Fli me ka mor mali
avatar
SamkaQika

Shteti : !!..Nuk Ėshtė Arritje Tė Bėsh 1000 Miq Pėr Njė Vit, Por Tė Bėsh Njė Mik Pėr 1000 Vjet...!!
Postime : 329
Kyējet nė forum : 8941
Regjistruar mė : 01/03/2010
Profesioni : Modele

http://www.Nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sikur te Vija per Dark tek ti, Cfar do Pergatisje.

Mesazh nga SamkaQika prej Wed 23 Jun 2010, 08:03

Mirja une per ty sis kisha bae Ni Salat te Mir qe gishtat i kishe hanger hahahahah
avatar
SamkaQika

Shteti : !!..Nuk Ėshtė Arritje Tė Bėsh 1000 Miq Pėr Njė Vit, Por Tė Bėsh Njė Mik Pėr 1000 Vjet...!!
Postime : 329
Kyējet nė forum : 8941
Regjistruar mė : 01/03/2010
Profesioni : Modele

http://www.Nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sikur te Vija per Dark tek ti, Cfar do Pergatisje.

Mesazh nga Drini prej Wed 23 Jun 2010, 08:36

Une per ty e kisha pre nje vic (per gjynaf) dhe ta kisha gatu vetem zemren e tij!
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11132
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sikur te Vija per Dark tek ti, Cfar do Pergatisje.

Mesazh nga Elda prej Sat 26 Jun 2010, 04:08

valla nuk po vie ti hic ne dark sepse vie i dashuri im hahahaha
avatar
Elda

Postime : 780
Kyējet nė forum : 8967
Regjistruar mė : 12/06/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sikur te Vija per Dark tek ti, Cfar do Pergatisje.

Mesazh nga Arjana prej Sat 26 Jun 2010, 20:40

cfare te deshte zemra ty mikja ime
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14347
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sikur te Vija per Dark tek ti, Cfar do Pergatisje.

Mesazh nga Elda prej Sat 26 Jun 2010, 20:41

buk e kryp e Zemer thuhet me nje Fjal per Miken time te nderuar
avatar
Elda

Postime : 780
Kyējet nė forum : 8967
Regjistruar mė : 12/06/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sikur te Vija per Dark tek ti, Cfar do Pergatisje.

Mesazh nga Arjana prej Sat 26 Jun 2010, 21:16

peshk nga liqeni i qytetit tim
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14347
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sikur te Vija per Dark tek ti, Cfar do Pergatisje.

Mesazh nga Elda prej Sun 27 Jun 2010, 00:21

cfar te do zemra me te gjitha te mirat vetem eja Mike
avatar
Elda

Postime : 780
Kyējet nė forum : 8967
Regjistruar mė : 12/06/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sikur te Vija per Dark tek ti, Cfar do Pergatisje.

Mesazh nga Mirja prej Sun 27 Jun 2010, 02:13

Kingj kisha pre
avatar
Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 10674
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sikur te Vija per Dark tek ti, Cfar do Pergatisje.

Mesazh nga Arni-y prej Sun 27 Jun 2010, 04:39

Do e kisha shty nėnėn, ta bėj flin me kėnaqėsi ( pasi nuk di vet :thinking: ) dhe do blija dhallt nga fshati im!
avatar
Arni-y

Shteti : Shkup i Emathisė sė Illyrisė
Postime : 222
Kyējet nė forum : 8612
Regjistruar mė : 12/04/2010
Profesioni : student: i Fakultetit tė Arteve Dramatike - aktrim

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sikur te Vija per Dark tek ti, Cfar do Pergatisje.

Mesazh nga E Dashuruar prej Sun 27 Jun 2010, 10:25

Une do i boja pasul me mish ene pak sallat me qep pak djeksa me i djeg goja

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 10996
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sikur te Vija per Dark tek ti, Cfar do Pergatisje.

Mesazh nga Elda prej Sun 27 Jun 2010, 10:36

cfar ti deshiroi zemra me te gjitha te mirat
avatar
Elda

Postime : 780
Kyējet nė forum : 8967
Regjistruar mė : 12/06/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sikur te Vija per Dark tek ti, Cfar do Pergatisje.

Mesazh nga Drini prej Sun 27 Jun 2010, 10:37

E Dashuruara edhe une do te te pregadisja njesoj pasul me mish te terur, hmmmmmmmmmmmmm
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11132
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sikur te Vija per Dark tek ti, Cfar do Pergatisje.

Mesazh nga summer spell prej Sun 27 Jun 2010, 11:25

Do porosisnim pizzza me cola ne nje divan bashke duke pare film Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
summer spell

Shteti : Ferr
Postime : 1482
Kyējet nė forum : 11234
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sikur te Vija per Dark tek ti, Cfar do Pergatisje.

Mesazh nga Drini prej Sun 27 Jun 2010, 13:11

Hmmmmmmmm nuk eshte ide e keqe kjo! Edhe mua me pelqejne pizzat dhe ne vecanti shikimi i filmit ne divan me ty....

Do te beja shpageti bolonjeze...
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11132
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sikur te Vija per Dark tek ti, Cfar do Pergatisje.

Mesazh nga bora prej Sun 27 Jun 2010, 14:20

ate qe do te haja dhe vete per momentin ahahhah
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 10006
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sikur te Vija per Dark tek ti, Cfar do Pergatisje.

Mesazh nga bora prej Sun 27 Jun 2010, 14:28

pershesh me qumesht
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 10006
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sikur te Vija per Dark tek ti, Cfar do Pergatisje.

Mesazh nga lolita prej Sun 27 Jun 2010, 14:34

mela shkruajti:pershesh me qumesht
Se kom marak mela


Pite me spanaq

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 14917
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sikur te Vija per Dark tek ti, Cfar do Pergatisje.

Mesazh nga bora prej Sun 27 Jun 2010, 14:35

lolita shkruajti:
mela shkruajti:pershesh me qumesht
Se kom marak mela


Pite me spanaq
lolita me kenaqesi do te vija
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 10006
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sikur te Vija per Dark tek ti, Cfar do Pergatisje.

Mesazh nga Arjana prej Sun 27 Jun 2010, 14:41

nje tost se pertoj per dicka me shume
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14347
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sikur te Vija per Dark tek ti, Cfar do Pergatisje.

Mesazh nga Drini prej Sun 27 Jun 2010, 15:40

Nje sanduiq dhe nej big mac
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11132
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sikur te Vija per Dark tek ti, Cfar do Pergatisje.

Mesazh nga Bruneta prej Mon 28 Jun 2010, 21:55

Oriz mor

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12316
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sikur te Vija per Dark tek ti, Cfar do Pergatisje.

Mesazh nga Katilja prej Tue 25 Jun 2013, 14:53

hmmm gatime meqe esht ver naj pjak makaronash ose naj pul tpjekme me qull

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 6562
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Sikur te Vija per Dark tek ti, Cfar do Pergatisje.

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi