» Njė Ditė ...
Fri 05 Jan 2018, 09:29 nga Kotelja

» Po Kerkoj...
Fri 05 Jan 2018, 09:12 nga Kotelja

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Fri 05 Jan 2018, 09:11 nga Kotelja

» Cili ėshtė filmi qė ju ka bėrė pėr tė qarė duke e shiku.....
Fri 05 Jan 2018, 09:10 nga Kotelja

» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

11 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 11 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154068 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


°°~°° Shoqėrim Fjalėsh... °°~°°

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

°°~°° Shoqėrim Fjalėsh... °°~°°

Mesazh nga SamkaQika prej Tue 22 Jun 2010, 00:52

Unė ja filloj me njė fjalė, e ju vazhdoni me nga njė
fjal tjeter, tė mundohemi ta bėjm njė histori apo njė tekst
interesant...

-> Kur nuk shkon ma, e pėrfundon dikush dhe ja
nis me njė fjal tjeter, ndonjė tregimi tjeter...
Fillojm:

Mbrėmė
->
avatar
SamkaQika

Shteti : !!..Nuk Ėshtė Arritje Tė Bėsh 1000 Miq Pėr Njė Vit, Por Tė Bėsh Njė Mik Pėr 1000 Vjet...!!
Postime : 329
Kyējet nė forum : 9115
Regjistruar mė : 01/03/2010
Profesioni : Modele

http://www.Nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: °°~°° Shoqėrim Fjalėsh... °°~°°

Mesazh nga deti prej Tue 22 Jun 2010, 09:22

Mbrėmė ėndėrrova...
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13210
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: °°~°° Shoqėrim Fjalėsh... °°~°°

Mesazh nga Vizitor prej Tue 22 Jun 2010, 11:48

Mbrem enderrova qe ti je prap ketu.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: °°~°° Shoqėrim Fjalėsh... °°~°°

Mesazh nga Drini prej Tue 22 Jun 2010, 12:12

Ne dy benim....
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11306
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: °°~°° Shoqėrim Fjalėsh... °°~°°

Mesazh nga Katilja prej Wed 03 Jul 2013, 19:56

muhabet ne skype

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 6736
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: °°~°° Shoqėrim Fjalėsh... °°~°°

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi