» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

15 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 15 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Ngjarja apo ndodhia me e rralle qe ju gervisht kujtesen...

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Ngjarja apo ndodhia me e rralle qe ju gervisht kujtesen...

Mesazh nga Arjana prej Sun 20 Jun 2010, 15:58

Besoj se nuk kerkohet nga ju te tregoni ato qe ju i quani 'teper sekrete'por dhe ne se do kishit deshire pse jo,do te ishin me te vertete tregimet me te spikatura.

Ju mirepres,besoj te gjithe kemi dicka per te thene ne kete teme
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14419
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ngjarja apo ndodhia me e rralle qe ju gervisht kujtesen...

Mesazh nga Vizitor prej Mon 21 Jun 2010, 14:10

Lufta e fundit ne kosov edhe pse isha e vogel na la kujtime te tirshta ne kok ftyra te njerzve te vdekur, femijet te mbetur pa prind neper male pa buk e pa uj ,dhe vdekja e Babit tim qe akoma me duket se eshte enderr,ndonjeher sdua ta besoj qe nuk jeton me.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ngjarja apo ndodhia me e rralle qe ju gervisht kujtesen...

Mesazh nga Katilja prej Sat 22 Jun 2013, 09:44

vdekja e babit e varferia tejskkamjaaa ndersa sot jo me por serish mngelet nmendjeee

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 6634
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ngjarja apo ndodhia me e rralle qe ju gervisht kujtesen...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi