» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Fri 17 Feb 2017, 10:34 nga Dardania

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

12 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 12 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154063 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3376)
 
Adisa (3282)
 


Me Fal.................

Faqja 3 e 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga deti prej Fri 12 Mar 2010, 14:02

Me fal por secili mund te ndryshojė, vetem se duhet vetebesim dhe force

deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 12211
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga Vizitor prej Fri 12 Mar 2010, 14:17

Me fal por per njeriun e mire dhe mund te ndryshoj por per disa nuk ja vlen!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga deti prej Fri 12 Mar 2010, 14:27

Me fal por ndryshimin beje per veten tende dhe jo per te tjeret. Pajtohem me ty se ka njerez per te cilet nuk ia vlen te merresh me ta.

deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 12211
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga Kle@Love prej Fri 12 Mar 2010, 17:20

Me fal sepse te kam besuar shume tani nuk te besoj me

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16083
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga deti prej Fri 12 Mar 2010, 18:03

me fal por nuk duhet besuar ēdo kujt

deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 12211
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga Gjimnazistja prej Fri 12 Mar 2010, 18:06

Me fal, por keni shume te drejte, madje cdo here e me shume duhet besuar shprehja: Mund te presesh cdo gje nga cdokush, pasi mbetet e vetmja menyre per te shmangur zhgenjimin!

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."

Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 9614
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga deti prej Fri 12 Mar 2010, 20:05

Me fal por intuita ime nuk po me genjen, shpeshehere ia qelloj se cfare do te thuash!

deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 12211
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga Besi prej Mon 15 Mar 2010, 00:14

Me fal,kur nje dite nuk do te jetoje me,ato kujtime...,do t'ia fal nje lule qe,kujtimi per ty te mos harrohet asnjehere.

Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 9395
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga Kle@Love prej Mon 15 Mar 2010, 01:21

me fal se nuk gaboj me une si besoj me asnjej haha

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16083
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga Vizitor prej Mon 15 Mar 2010, 08:46

Me fal per nervat e mia!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga NADJA prej Mon 15 Mar 2010, 21:29

me fal qe te besova me fal qe smujta me arrdh

NADJA

Postime : 73
Kyējet nė forum : 7710
Regjistruar mė : 07/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Mon 15 Mar 2010, 21:33

me fal se nuk di poezi si ti

Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 9340
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga NADJA prej Mon 15 Mar 2010, 21:44

me fal qe me pelqen

NADJA

Postime : 73
Kyējet nė forum : 7710
Regjistruar mė : 07/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Mon 15 Mar 2010, 21:46

me fal takom lakmi

Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 9340
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga Gjimnazistja prej Mon 15 Mar 2010, 22:08

Me fal, por ndonjehere thjesht nuk mundem....

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."

Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 9614
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga SamkaQika prej Mon 15 Mar 2010, 22:26

MeFal se nuk Dola me ty sante

SamkaQika

Shteti : !!..Nuk Ėshtė Arritje Tė Bėsh 1000 Miq Pėr Njė Vit, Por Tė Bėsh Njė Mik Pėr 1000 Vjet...!!
Postime : 329
Kyējet nė forum : 8116
Regjistruar mė : 01/03/2010
Profesioni : Modele

http://www.Nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Mon 15 Mar 2010, 23:00

me fal samka ama un ty te njoh

Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 9340
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga deti prej Mon 15 Mar 2010, 23:21

Me fal por nuk eshte tani koha per dalje nga shtepia.

deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 12211
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga Bruneta prej Tue 16 Mar 2010, 13:13

Me fal qe nuk jemi bashk

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI

Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 11491
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga deti prej Tue 16 Mar 2010, 13:57

Me fal por nganjehere kemi nevoje edhe qe te rrime vetem.

deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 12211
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Tue 16 Mar 2010, 14:35

me fal deti se un jom gjeloz ahaha

Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 9340
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga deti prej Tue 16 Mar 2010, 15:01

Me fal por xhelozia ne kufijt e tolerances eshte e mire!

deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 12211
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga Gjimnazistja prej Tue 16 Mar 2010, 15:05

Me fal por pranvera eshte stina me e bukur, qe te mbush me frymezim dhe optimizem.

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."

Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 9614
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga deti prej Tue 16 Mar 2010, 15:06

Me fal por une pata fatin te lind ne nje stine te ketille.

deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 12211
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga Gjimnazistja prej Tue 16 Mar 2010, 15:10

Me fal por eshte me te vertete fat te lindesh ne nje stine te tille.
Po une te qaj tani sepse kam lindur ne dim
er.

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."

Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 9614
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga deti prej Tue 16 Mar 2010, 15:17

Me fal por te gjithe stinet jane te mira. Te gjiha kane vecantine e vet ashtu sic kane edhe njerezit e vecant te lindur ne keto stine. Disa e bejne stinen e dimrit shume te ngrohte dhe shkrijne akujt dhe acarin qe ka.

deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 12211
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga Bruneta prej Wed 17 Mar 2010, 12:49

Me fale qe nuk te harrova akoma

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI

Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 11491
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga deti prej Wed 17 Mar 2010, 14:55

Me fal por edhe harresa eshte pjese e perditshmerise sone. Varet nga pesha e asja qe s'duhet te harrohet.

deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 12211
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga Bruneta prej Thu 18 Mar 2010, 14:37

Me fal por s'dua te't shoh me

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI

Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 11491
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga Vizitor prej Thu 18 Mar 2010, 15:20

Me fal zemrushe kuj po i thu

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga Interesant prej Thu 18 Mar 2010, 16:22

me fal , a eshte Naki ketu hahaha NeutralNeutralNeutralNeutralNeutralNeutralNeutral

Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 12350
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga Bruneta prej Sat 20 Mar 2010, 11:51

princesha shkruajti:Me fal zemrushe kuj po i thu
Me por ishe te kaluares sime
Dikujt qe shume besoja ne te,por siduket vetem u mashtrova dhe u zhgenjeva

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI

Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 11491
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga Gjimnazistja prej Thu 01 Apr 2010, 01:19

Me fal, por nuk mund te lejoj asgje dhe askend te qendroje mbi enderrat e mia, ato enderra qe dikur aq shume i doja, dhe vazhdoj ti dua...

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."

Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 9614
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga Kle@Love prej Thu 01 Apr 2010, 17:51

me fal po sja lejoi vetes te perulem per asnje

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16083
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga Naki prej Thu 01 Apr 2010, 17:58

me fal por nese takohemi nese nuk perulesh kontrasti do jete shume keq ne sy se paku merr shkallet mbasi nuk perulesh

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.

Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 17725
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga Kle@Love prej Thu 01 Apr 2010, 17:59

me fal por sjam mesuar te perulem jam mesuar ti peruli une hahaha

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16083
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga Naki prej Thu 01 Apr 2010, 18:01

Me fal por une te keshilloj prap se prap meri shkallet ose vej taka te larta

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.

Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 17725
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga Kle@Love prej Thu 01 Apr 2010, 18:02

hahahaha skam nevoje yllo se jam e gjate 1 70 mjafton besoj hahaha

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16083
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga deti prej Thu 01 Apr 2010, 18:06

Me fal qe po nderhyjė por ne kete rast shkallet jane vertete te domosdoshme. Mire do ishte qe ato te ishin nga alumini (te lehta), ne forme te shkronjes A (stabile) dhe qe mundesojne palosjen ne menyre qe te transportohen me lehte.

deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 12211
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga Kle@Love prej Thu 01 Apr 2010, 18:07

me fal se po te them qe shkallet duhet ti hypesh me ngadale po un i kam hypyr edhe tani nuk zbres dot me Very Happy

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16083
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Me Fal.................

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 3 e 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi