» Njė Ditė ...
Fri 05 Jan 2018, 09:29 nga Kotelja

» Po Kerkoj...
Fri 05 Jan 2018, 09:12 nga Kotelja

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Fri 05 Jan 2018, 09:11 nga Kotelja

» Cili ėshtė filmi qė ju ka bėrė pėr tė qarė duke e shiku.....
Fri 05 Jan 2018, 09:10 nga Kotelja

» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

16 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 16 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154068 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Poste per ty.........

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Poste per ty.........

Mesazh nga Arjana prej Fri 18 Jun 2010, 15:18

Si thoni do ju pelqente sikur edhe ne shqiperi te funksiononte posta njesoj si ne te gjithe vendet e evropes?

Mendoni qe Posta eshte ende e domosdoshme megjithese ekziston ajo elektronike?

Dhe me thoni funksionon posta,vlen adresa e shtepive tuaja ende???
E ndjeni nevojen e kutise postare ne shtepi???
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14524
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Poste per ty.........

Mesazh nga Naki prej Fri 18 Jun 2010, 15:19

Asgje nuk e zavendson knaqesin e nje kutie postare ne shtepi, nje kartoline kur shkruhet me origjinalitetin ...
Po akoma dhe shume e pelqej dhjet here me shume se kete elektronike

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18727
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Poste per ty.........

Mesazh nga Arjana prej Fri 18 Jun 2010, 15:28

mendoj se postat funksionojne,pavaresisht se ne jemi ndjere komode me komunikimin e postes elektronike dhe e kemi len pas dores,personalisht them se nje urim i derguar me poste esht shum me i REALIZUAR se nje urim i derguar me ane te mjeteve te tjera komunikative.

Cna ka marr malli per letrat e kartolinat qe na vinin per vitin e ri

apo sbenim dhe koleksion me pulla
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14524
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Poste per ty.........

Mesazh nga Vizitor prej Fri 18 Jun 2010, 18:14

Shum e vertet Arijana , ketu ne gjermani akoma mbahet kjo tradit ne permjet letrave dhe kartolinave postare , keto elektronike jan kot fare un kam shum letra dhe kartolina nga kosova kur skishim te drejt vizite ne kosov dhe i ruaj me shume kujdes i lexoj shpesh ato fjal te bukura dhe te shkruara me plot dashuri nga te afermit tan dhe shoqeria jon, eshte diqka me emocienale dhe diqka qe nuk i humbet vlera kurr qe e ruan pergjithmon.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Poste per ty.........

Mesazh nga Elhamiu prej Fri 18 Jun 2010, 18:30

post po por se kem adrezzzen ku me qu letren

ja si une ahahahah

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12392
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Poste per ty.........

Mesazh nga Katilja prej Sat 22 Jun 2013, 09:39

nuk funskjonon kemi telefonat e internetin ndaj per posten duket si e dal modeee

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 6739
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Poste per ty.........

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi