» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Fri 17 Feb 2017, 10:34 nga Dardania

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154063 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3376)
 
Adisa (3282)
 


Si do e pėrballonit njė person qė nuk ju do..??

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Si do e pėrballonit njė person qė nuk ju do..??

Mesazh nga Arjana prej Fri 18 Jun 2010, 15:01

Pyetja nuk ka te beje vetem ne aspektin e dashurise..... por edhe ne mes cifteve ato shoqerore por edhe ne pergjithesi.

SI DO E PERBALLONIT JU NJE PERSON QE NUK JU DO?
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 13720
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si do e pėrballonit njė person qė nuk ju do..??

Mesazh nga Naki prej Fri 18 Jun 2010, 15:01

Do e injoroja

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 17923
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si do e pėrballonit njė person qė nuk ju do..??

Mesazh nga Vizitor prej Fri 18 Jun 2010, 15:07

Qe du ate person meniher vizen c rruga e mbar i qoft

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si do e pėrballonit njė person qė nuk ju do..??

Mesazh nga Arjana prej Fri 18 Jun 2010, 15:11

Sdua ta mendoj
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 13720
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si do e pėrballonit njė person qė nuk ju do..??

Mesazh nga Katilja prej Sat 22 Jun 2013, 09:38

qesh ne njohje me dikeee nuk esht se mdonte thjesht i pelqejaa per pamjen e jashtme e jo x karakter u mrz sa u mrz edhe e lash tlir nuk ja vlej tharxhoj ditet e mia per shkak tdynjas

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 5935
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si do e pėrballonit njė person qė nuk ju do..??

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi