» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

8 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 8 vizitorė

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Dhuro ne emer te jetes!!!!

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Dhuro ne emer te jetes!!!!

Mesazh nga Arjana prej Fri 18 Jun 2010, 00:14

Kam vene re qe ne vendin tone, mungon kultura dhe informacioni mbi dhurimin e organeve jetesore, pas vdekjes! Ju cfare mendoni rreth kesaj teme?
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14416
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dhuro ne emer te jetes!!!!

Mesazh nga Elda prej Fri 18 Jun 2010, 00:36

e Nderuara Arjana si ka ardhur koha ne kohen e Soteme nuk po ju intereson per Njeriun se po vdes dhe jo per te ber dhurimin e organeve

nese do ishte arsyeja tek paraja jau hjekun organet edhe po te esht i gjall sic ka ndodhur tek femijet me par qe i transferonin
mendimi im esht ndoshta gabohem por me ket situat Shqiptaret jan shum larg me mbrapa mbeteje
avatar
Elda

Postime : 780
Kyējet nė forum : 9036
Regjistruar mė : 12/06/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dhuro ne emer te jetes!!!!

Mesazh nga Katilja prej Sat 22 Jun 2013, 09:34

jooo nuk do i dhuroj organet e mia x derisda kam vdek vett smintereson asgje e asnje tjeter per askend

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 6631
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Dhuro ne emer te jetes!!!!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi