» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

11 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 11 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Foto sexy me 15-16 vjecare!

Shko poshtė

Foto sexy me 15-16 vjecare!

Mesazh nga Arjana prej Fri 18 Jun 2010, 00:05

Kush ska me pc dhe internet sot?

Vajzat e moshave te ndryshme jan me shume te cveshura se sa te veshura dhe ne pozita sexy..per komentaret me mir nuk po fol....

Por sikur prindrit e ketyre vajzave te shifnin keto foto? Cili mendoni qe do ishte reagimi i tyre,reagimi i nje prindi shqiptare.
Si do ndihet babi te shofi vajzen e tij 15 vjec me breke ne internet?

Ky fenomen eshte degjenerim...apo eshte nje gje normale te "ekspozohet" bukuria femerore??
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14800
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Foto sexy me 15-16 vjecare!

Mesazh nga Naki prej Fri 18 Jun 2010, 00:12

Arjana, sipas mendimit tim personal ato qe bejne kete gje jam mese i sigurt se prinderit e tyre nuk i shofin fare. Ose do te jene nga fshatrat qe nuk e dine as ta hapin pc-ne ose nga ndonje zone rurale qe posa ka hap nje llogari apo faqe ne ndonje facebook apo web tjeter shveshet. gocat e qyteteve si bejne keto gjera. Po e them nga ajo qe po shof edhe ne terren dhe po ballafaqohemi cdo dite me kete fenomen.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19007
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Foto sexy me 15-16 vjecare!

Mesazh nga Elda prej Fri 18 Jun 2010, 00:23

per ket mund te them nese nuk kan prinder apo nuk i intereson fare se cfar ben femiu i vet ne net nuk ka percjellje dhe se pari edhe ka humbur kultura e tyre qe te bejn nje gje te till ky esht mendimi im
avatar
Elda

Postime : 780
Kyējet nė forum : 9420
Regjistruar mė : 12/06/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Foto sexy me 15-16 vjecare!

Mesazh nga Interesant prej Fri 18 Jun 2010, 10:23

E gjithe kjo ndodh nga edukata e manget qe prinderit i kan jap asaj vajze. Po qe se vajza do ritet me nje edukat te mirefillte, atehere kesaj nuk do i kishte ardhe radha te jete ne mesin e te zhveshurave neper internet. Po prap se prap, cdo rast bene perjashtim, ku nje fjale e popullit thote : "Nga Skenderi del beteri, nga Beteri del Skenderi " , kurr nuk i dihet!
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13628
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Foto sexy me 15-16 vjecare!

Mesazh nga Kotelja prej Fri 18 Jun 2010, 11:39

Sa mire ke fol interesant, pajtohem me ty Smile

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13665
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Foto sexy me 15-16 vjecare!

Mesazh nga deti prej Fri 18 Jun 2010, 11:43

Mungesa e edukates ne familje por edhe ndikimi i rrethit (qe asnjehere nuk e zevendeson familjen) cojne drejt gjerave te keqija.
Mjerim i kohes, c'te them tjeter!
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13489
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Foto sexy me 15-16 vjecare!

Mesazh nga E Dashuruar prej Fri 18 Jun 2010, 13:00

Varet se cfar edukate ka mare nga prinderit.

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11449
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Foto sexy me 15-16 vjecare!

Mesazh nga Naki prej Fri 18 Jun 2010, 13:32

deti shkruajti:Mjerim i kohes, c'te them tjeter!
Kjo eshte ajo qe duhet thene nuk do koment

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19007
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Foto sexy me 15-16 vjecare!

Mesazh nga Arjana prej Fri 18 Jun 2010, 13:33

Degjenerim --------s'mund te them
Bukuri femerore ------ akoma me shume jo

Per mendimin tim eshte zhvlersim i brishtesise dhe pikerisht asaj qe e ben me te deshiruesme edhe enigmatike nje femer
Vajzat duhet te dine te vlersojne veten se jane qenie engjellore ,pa patur nevoj te ekspozohen ne menyra Vulgare

Une do ta quaja nje prezantim Vulgar qe terheq instiktin ( sorrrrrrrrryyyyyy per injorancen time -Po me duket vulgare)
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14800
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Foto sexy me 15-16 vjecare!

Mesazh nga Naki prej Fri 18 Jun 2010, 13:41

Jo Arjana jo mos e quaj vullgare sepse gjithe ato qe po zhvishen skan lidhje as ide me vullgaren te garantoj por kjo eshte nje mjerim i kohes dhe nje pasoje e mbylljes se femres nga x tradita tona. Kete gje e bejne ne 80% ato nga zonat rurale ku ka mbizotruar regjimi i rrept i traditave dhe dalja e tyre ne nje bote te re i habit dhe ato me skan kontroll ne veten dhe askush nuk mund ti ve nen kontroll. Mjafton nje puthje te tillave dhe ato jane ne gjendje te bejne qmos... besoj me kupton. eshte realitet jo vetem shkrim po duket kjo dhe per fat te keq cdo dite ka raportime te rasteve te ngacmimeve seksuale ku si pasoje eshte kjo qe bejne ato.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19007
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Foto sexy me 15-16 vjecare!

Mesazh nga Arjana prej Fri 18 Jun 2010, 13:48

ato e bejne se shohin keto tinez qytetaret e me te shkolluara gjojash,si neper fshatra e ne qytet po spate nje familje me themele te forta,rrethanat ku jetojme etj,luajne shum rol,edukata,respekti,vleresimi qe mesojn e marrin nga jeta e tyre per vetveten mendoj se luajn rol te madh
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14800
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Foto sexy me 15-16 vjecare!

Mesazh nga Naki prej Fri 18 Jun 2010, 13:59

Po e vertete eshte kjo qe luajn rol ato qe ceke. Une po flas nga jeta e sotshme ne rruge, kafiteri, web site e shume vende tjera. Prinderi ka edukate eshte me kulture por ajo eshte e shfrenuar sepse po i tregoj gjinjet ose vithet apo kembet e bukura si te shakires ua terheq vemendjen tjereve dhe shoqet e saja i le pas. keshtu mendojne disa dhe kjo vje si pasoje e x traditave dhe mbylljeve. Une nuk mund te them dicka qe nuk po e shof une njof shume te rinje qe jane vendas ne qytet dhe ata ardhacaket dhe eshte e vertete ajo qe ceka ne shkrimin paraprak.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19007
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Foto sexy me 15-16 vjecare!

Mesazh nga Katilja prej Sat 22 Jun 2013, 09:37

Une mendoj se ato vajza qe veprojne ne kete menyre...nuk besoj se kan prinder perderisa zhveshin trupin e tyre ne internet dhe jane te vetdishem se miliona njerz mund ti shohin,perndryshe nuk besoj se veprojne..
Ka mundesi qe ka edhe vajzat qe kan familje por qe nuk jetojn ne te njejtin kulm eshte e lire dhe mund te bej cfare te doje dhe gjithashtu te bej gjera te pista pa i penguar ndokush...Nuk ja ndjen nese e sheh prinderi ne Net apo nuk i sheh thjesht jan free

Prandaj ktu ne Ks e di nje rast..... Nje familje 7 antareshe jetojne ne kushte te renda...3 gocat e asaj familje...Njera 24 vjec tjetra 22 dhe njera 16 vjec merren me prostitucion..gjithashtu jan te vedijshme dhe te lejuar nga familja tyre..Babai i tyre di per gjerat e pista qe i bejn por nuk ja ndalon...sepse vet kur ngel pa para shkon te vendi vajzave te tyre dhe i kerkon qe ti jep para...sepse vet pin cigaren dhe kur mbet pa to vet vajzat e tij i blejn....Dhe krenohet nganjhere me punen e tyre se gjoja ato kan nje pune dhe mbajne familjen....Sa kott...

Shpesh i shohim rruges duke ecur me gocat e tij dhe ato jan te veshura thuajse gati zhveshur...Po he c'mund te bejm...Asgje pra

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7015
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Foto sexy me 15-16 vjecare!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi