» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

13 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 13 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Ndalu pak dhe Mendo!!!

Shko poshtė

Ndalu pak dhe Mendo!!!

Mesazh nga Arjana prej Thu 17 Jun 2010, 23:52SHUME INTERESANTE JETA E VERTET
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14812
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndalu pak dhe Mendo!!!

Mesazh nga Vizitor prej Fri 18 Jun 2010, 11:42

Ndalu pak dhe mendo se kush je, nga kush ke periardhjen, mendo veq ni her trashegus i kujt jeni kurr mos harro se nga je nis dhe ku shkon!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndalu pak dhe Mendo!!!

Mesazh nga Kle@Love prej Sat 19 Jun 2010, 21:19

Ndalu pak edhe mendo se jeta duhet shijuar brenda kufive qe te dhuron

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17373
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndalu pak dhe Mendo!!!

Mesazh nga SamkaQika prej Sat 19 Jun 2010, 22:29

Nalu pak mendo se jeta shkon edhe pa ty
avatar
SamkaQika

Shteti : !!..Nuk Ėshtė Arritje Tė Bėsh 1000 Miq Pėr Njė Vit, Por Tė Bėsh Njė Mik Pėr 1000 Vjet...!!
Postime : 329
Kyējet nė forum : 9406
Regjistruar mė : 01/03/2010
Profesioni : Modele

http://www.Nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndalu pak dhe Mendo!!!

Mesazh nga Vizitor prej Sun 20 Jun 2010, 00:26

Ndalu pak dhe mendo dhe zemrat mos i lendo

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndalu pak dhe Mendo!!!

Mesazh nga SamkaQika prej Sun 20 Jun 2010, 00:59

Nalu Pak Mendo se qka po Shkrun ne Forum
avatar
SamkaQika

Shteti : !!..Nuk Ėshtė Arritje Tė Bėsh 1000 Miq Pėr Njė Vit, Por Tė Bėsh Njė Mik Pėr 1000 Vjet...!!
Postime : 329
Kyējet nė forum : 9406
Regjistruar mė : 01/03/2010
Profesioni : Modele

http://www.Nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndalu pak dhe Mendo!!!

Mesazh nga Vizitor prej Sun 20 Jun 2010, 09:29

Ndalu pak dhe mendo mua mos me harro qe me ke ne gjermani samkaqika

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndalu pak dhe Mendo!!!

Mesazh nga Arjana prej Sun 20 Jun 2010, 14:22

ndalu pak dhe mendo cfare ishim,cfare jemi,e cfare do te jemi
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14812
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndalu pak dhe Mendo!!!

Mesazh nga Vizitor prej Mon 21 Jun 2010, 14:30

Ndalu pak dhe mendo ,se un te kam Moter dhe shume xhan Anna

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndalu pak dhe Mendo!!!

Mesazh nga Arjana prej Mon 21 Jun 2010, 16:30

ndalu pak dhe mendo se gjithmon te kam mbeshtetur pavaresisht si me ke kuptuar ti
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14812
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndalu pak dhe Mendo!!!

Mesazh nga Vizitor prej Fri 25 Jun 2010, 10:35

Ndalu pak dhe e mendo,se qdo gje ka kohen e vet, koha e dashuris, e gezimit , lumturis, kohen e pikellimit dhe vuajtjeve.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndalu pak dhe Mendo!!!

Mesazh nga deti prej Fri 25 Jun 2010, 10:49

Ndalu pak dhe mendo, pse per cdo gje ekziston nje pse? Mundohu ta arsyetosh pergjigjen pa i lene vend nje pse tjeter.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13501
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndalu pak dhe Mendo!!!

Mesazh nga E Dashuruar prej Fri 25 Jun 2010, 12:00

Yanni - One Man's Dream

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11461
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndalu pak dhe Mendo!!!

Mesazh nga Vizitor prej Fri 25 Jun 2010, 12:33

Ndalu pak dhe mendo se jeta eshte e gjat dhe ka plot surpriza te kendshme dhe te vujtshme.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndalu pak dhe Mendo!!!

Mesazh nga Bruneta prej Mon 28 Jun 2010, 21:58

Ndalu pak dhe mendo thuaj vetes ruaju e mos gabo

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12781
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndalu pak dhe Mendo!!!

Mesazh nga Vizitor prej Tue 17 Aug 2010, 15:38

Ndalu pak dhe mendo dhe gezimin mos ma ndalo!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndalu pak dhe Mendo!!!

Mesazh nga Elhamiu prej Tue 17 Aug 2010, 15:52

ndalo pak dhe mendo thell ne zemer shiko se ku do me lesh mua

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12680
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndalu pak dhe Mendo!!!

Mesazh nga Kle@Love prej Wed 18 Aug 2010, 10:30

Ndalu pak edhe mendo se gjithmon ka ne jete humbje edhe fetim ne gjdo aspek te jetes duke menduar qe ka ringjallje

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17373
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndalu pak dhe Mendo!!!

Mesazh nga Vizitor prej Wed 18 Aug 2010, 16:31

Ndalu pak dhe mendo se Egoizmi nuk perbehet nga ajo qe njeriu ta jetoj jeten ashtu siq deshiron ,por nese nje person tjeter ta kerkon ta jetosh jeten si ai vet deshiron ta imponon me nje fjal.


Edituar pėr herė tė fundit nga Princesha nė Wed 18 Aug 2010, 21:31, edituar 1 herė gjithsej

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndalu pak dhe Mendo!!!

Mesazh nga albi prej Wed 18 Aug 2010, 21:29

ndalu pak dhe mendo se zoti naka kriju per te rrespektu te tjeter e jo vetum u rrejtje
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12036
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndalu pak dhe Mendo!!!

Mesazh nga Arjana prej Wed 18 Aug 2010, 21:38

ndalu pak e mendo para se te flasesh
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14812
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndalu pak dhe Mendo!!!

Mesazh nga Elhamiu prej Thu 19 Aug 2010, 15:29

ndalu pak dhe mendo a eshte e drejt kjo , kur ka rrug te dialogut

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12680
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndalu pak dhe Mendo!!!

Mesazh nga Arjana prej Thu 19 Aug 2010, 16:03

se po nxitohesh shume
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14812
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndalu pak dhe Mendo!!!

Mesazh nga Gjimnazistja prej Thu 19 Aug 2010, 17:38

Ndalu pak dhe mendo se jeta jone eshte e varur ne fije te perit, dhe kjo fije mund te keputet nga momenti ne moment duke lene pergjysem dhe te paperfunduara shume deshira, shume enderra dhe nje jete.....

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 10904
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndalu pak dhe Mendo!!!

Mesazh nga Naki prej Thu 19 Aug 2010, 20:21

Ndalu pak dhe mendo se njeriu eshte qenje qe nga krijimi i prire te gaboj dhe mendo se gabimet jane te mundshme... ndalu dhe mendo e fale... po e bere kete je vertet nje engjull

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19019
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndalu pak dhe Mendo!!!

Mesazh nga Vizitor prej Thu 19 Aug 2010, 20:28

Ndalu pa dhe mendo se gabime bejm te gjith se jemi qenej njerzore, por ka persona qe i bejn gabimet me qellim dhe kjo do te thot qnjerzore ose njerz qe i ka kaplu ligesia !

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndalu pak dhe Mendo!!!

Mesazh nga Mirja prej Thu 19 Aug 2010, 22:20

Ndalo pak dhe mendo sa shum te dua
avatar
Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 11139
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndalu pak dhe Mendo!!!

Mesazh nga albi prej Thu 19 Aug 2010, 22:22

ndalu dhe mendo se urrejtje ofendime nuk sqarojn as gjo
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12036
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndalu pak dhe Mendo!!!

Mesazh nga arta prej Thu 19 Aug 2010, 23:12

Ndalo pak dhe mendo sa e vetmuar jom pa ty
avatar
arta

Shteti : podujev
Postime : 235
Kyējet nė forum : 10495
Regjistruar mė : 12/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndalu pak dhe Mendo!!!

Mesazh nga albi prej Thu 19 Aug 2010, 23:31

ndalu dhe mendo un metvrtet ste njoh
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12036
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndalu pak dhe Mendo!!!

Mesazh nga Vizitor prej Thu 19 Aug 2010, 23:55

Ndalu pak dhe mendo se un skam vdekur akoma jam ajo qe isha,mos u merr me mua dija hallin vetes tate!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndalu pak dhe Mendo!!!

Mesazh nga albi prej Fri 20 Aug 2010, 00:33

ndalu dhe mendo per gjithmom se une nuk merrem me ty po postoj ne forum
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12036
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndalu pak dhe Mendo!!!

Mesazh nga Kle@Love prej Fri 20 Aug 2010, 00:55

Ndalu pak edhe mendo se heshtja eshte flori per qdo njeri

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17373
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndalu pak dhe Mendo!!!

Mesazh nga Arjana prej Fri 20 Aug 2010, 01:15

ndalu pak dhe mendo se jemi te rritur e mund te komunikojme
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14812
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndalu pak dhe Mendo!!!

Mesazh nga Adonisi prej Fri 20 Aug 2010, 10:14

Ndalu pak dhe mendo: ka njeri me te vlefshem se vetja?, ka njeri qe mund te te doje me shume se ju veten?, ka njeri qe mund te te mendoj te miren me shume se ju vetes?, ka njeri qe e meriton te derdhim lot?, ka njeri qe mund te te beje te buzeqeshesh aq padjallezishte me shume se ju veten?...Jo, jo, jo.

firma.................................................................................................................................................................................
...
"Nga kompleksi i inferioritetit kombi shqiptar ka pesuar disa here disfata gjate historise dhe e ka viktimizuar vetveten"
avatar
Adonisi

Shteti : Ne zemer te shqiptaris
Postime : 947
Kyējet nė forum : 11289
Regjistruar mė : 03/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndalu pak dhe Mendo!!!

Mesazh nga Elhamiu prej Fri 20 Aug 2010, 14:39

ndalu pak mendon e mos lendo dik

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12680
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndalu pak dhe Mendo!!!

Mesazh nga Katilja prej Fri 06 Sep 2013, 18:55

mendo ti ske kepuc po si do ndjeheshe nese ske kewmb???

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7027
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndalu pak dhe Mendo!!!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi