» Njė Ditė ...
Fri 05 Jan 2018, 09:29 nga Kotelja

» Po Kerkoj...
Fri 05 Jan 2018, 09:12 nga Kotelja

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Fri 05 Jan 2018, 09:11 nga Kotelja

» Cili ėshtė filmi qė ju ka bėrė pėr tė qarė duke e shiku.....
Fri 05 Jan 2018, 09:10 nga Kotelja

» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

12 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 12 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154068 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Mos te dish te degjosh e kritikat,eshte virtyt i injorances?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Mos te dish te degjosh e kritikat,eshte virtyt i injorances?

Mesazh nga Arjana prej Thu 17 Jun 2010, 16:19

AI QE DIN TE MARRI SIC DUHET KRITIKAT PERMIRSON VETEN E VET,,,,SEPSE DUHEN EDHE PER KETE

Si mendoni ju ?
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14518
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mos te dish te degjosh e kritikat,eshte virtyt i injorances?

Mesazh nga Kle@Love prej Thu 17 Jun 2010, 18:39

Ktitikat jan gjithmone mesim por kur jan kritika qe ja vlen jo kritika me mendje te lehte edhe me ofedim

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17079
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mos te dish te degjosh e kritikat,eshte virtyt i injorances?

Mesazh nga Adonisi prej Thu 01 Jul 2010, 13:58

Ne librin "Psikologjia e suksesit" 1, 2, apo 3 nuk e di sakt,pata lexuar dikur dhe nder tjera me kane mbetur ne kujtes keta rreshta te autorit:
"Kritikat e pabaze jane komplimente te fshehura.Megjithate ne cdo kritike duhet te kujtojme se qenin e ngordhur nuk mund ta rrah askush."

firma.................................................................................................................................................................................
...
"Nga kompleksi i inferioritetit kombi shqiptar ka pesuar disa here disfata gjate historise dhe e ka viktimizuar vetveten"
avatar
Adonisi

Shteti : Ne zemer te shqiptaris
Postime : 947
Kyējet nė forum : 10995
Regjistruar mė : 03/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mos te dish te degjosh e kritikat,eshte virtyt i injorances?

Mesazh nga Katilja prej Wed 03 Jul 2013, 19:57

nuk esht secili ka jeten e vet po sgabum kur do mesojm tgjith nga gabimet msojm

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 6733
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mos te dish te degjosh e kritikat,eshte virtyt i injorances?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi