» Njė Ditė ...
Fri 05 Jan 2018, 09:29 nga Kotelja

» Po Kerkoj...
Fri 05 Jan 2018, 09:12 nga Kotelja

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Fri 05 Jan 2018, 09:11 nga Kotelja

» Cili ėshtė filmi qė ju ka bėrė pėr tė qarė duke e shiku.....
Fri 05 Jan 2018, 09:10 nga Kotelja

» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

18 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 18 vizitorė

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154068 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Nje miqesi pertej virtuales..

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Nje miqesi pertej virtuales..

Mesazh nga Arjana prej Thu 17 Jun 2010, 14:51

Ve re ne forum qe shumcia e anetareve kane krijuar grupe e tyre...te cilet
bisedojne e qeshin sebashku....nje miqesi virtuale e cila dale ngadale po
kthehet pjese e ritualit ditor te cdokujt....
Nje miqesi virtuale qe dikush e ka len aty ne nje debat apo zenke...
dikush e ka vazhduar me tutje...ne nje miqesi reale....
Ta besh pjese se jetes tende nje miqesi virtuale e thjeshte apo e veshtire?

Nje miqesi virtuale kthehet dot ne nje miqesi te forte ne jeten reale???
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14524
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje miqesi pertej virtuales..

Mesazh nga Besi prej Thu 17 Jun 2010, 14:54

Po pergjigjem ne pyetjen e fundit:PO.Une kam edhe sot miq shume te mire te cilet dikur i kam pasur vetem ne virtualitet.
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10397
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje miqesi pertej virtuales..

Mesazh nga E Dashuruar prej Thu 17 Jun 2010, 15:03

"Besnik behu bese mos i ze kerkujt"

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11173
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje miqesi pertej virtuales..

Mesazh nga Naki prej Thu 17 Jun 2010, 15:08

7 persona te cilet edhe i kam takuar edhe ne realitet, me 6 prej tyre me ta jam ne gjendje edhe ne shume sekrete te futem dhe ta diskutojme edhe per jeten private. Ata jane pa fshehje kotelja, deti, interesanti, gishteza, sihana dhe Annika
Me tjeret jam vetem mik virtualiteti dhe bisedojme ose bejme kuvendin siq e shofim vendin dhe pas largimit nga forumi ose msn mbete cdo gje e harruar.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9125
Kyējet nė forum : 18727
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje miqesi pertej virtuales..

Mesazh nga Arjana prej Thu 17 Jun 2010, 15:26

Une me pare kam qene me shume emotive ndaj virtualitetit. Tani e marr shume me lehte, por nuk mohoj faktin qe do isha me shume se e gezuar te njihja ata persona qe i kam perzemer dhe i respektoj virtualisht.
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14524
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje miqesi pertej virtuales..

Mesazh nga deti prej Thu 17 Jun 2010, 15:35

Une mendoj dhe dua te besoj se mund te kete miqesi pertej virtuales.
Pervec Nakit qe njihemi edhe ne realitet, besoj se kam miqesi te ndersjelle (intuita ime rralle here me genjen) edhe me: Kotelen, Interesantin dhe Adem Berisha.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13213
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje miqesi pertej virtuales..

Mesazh nga Vizitor prej Fri 18 Jun 2010, 09:49

Shum here njeriu mendon qe ka gjet ata njerz qe i pershtaten, por ne fakt shume her genjehemi me veten ton se kujt i besova dhe kujt mund ti besoj, un i quaj ata Miq qe i kam me kuptimin e plot te fjales Mik ose Mike ,njeriu real e tregon veten e tij si ne vituaritet sikur ne realitet ,nese e quan veten njeri eshte fjala sepse ata qe paraqiten para syve sikur engjellor dhe mbas shpine jan nje permbindesh ,keta nuk quhen njeri por gjysem njeri ,ata qe i kam Miqe te vertet e din vet cilet jan dhe do te doja me deshir ti takoj dhe ne ralitet!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje miqesi pertej virtuales..

Mesazh nga Katilja prej Sat 22 Jun 2013, 09:36

nuk zu ze be askujt andaj smpelqen tzej miqsi sidomos asaj qe ka hap temenn

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 6739
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje miqesi pertej virtuales..

Mesazh nga Kotelja prej Sun 23 Jun 2013, 22:17

Bota virtuale eshte nje nder menyrat e shumta te njohjeve me njerez. I vetmi ndryshim ketu eshte se ne njohim njeri tjetrin permes shkronjave, permes fjaleve. Une kam ne jeten time miq qe i kam njohur nga bota virtuale dhe tani ata jane kthyer ne miq te zakonshem, te vertete. Por edhe brenda botes virtuale njeriu mund te krijoje afersi me ndonje person te caktuar. Kjo nuk do te thote te mos i zesh bese atij/asaj, sepse ne fakt cdo gje ka kufijte e saj, si ne boten e vertete si ne ate virtuale, thjeshte duhet ditur ta menaxhosh nivelin e afersise dhe komunikimit me te.

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13389
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje miqesi pertej virtuales..

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi