» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

12 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 12 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Cila kenge ju zgjon kujtimet ?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Cila kenge ju zgjon kujtimet ?

Mesazh nga SamkaQika prej Wed 16 Jun 2010, 18:19

Ok .Te gjithe keni nje kenge te preferuar..apo nje kenge qe gjithmone
kur e degjoni ju zgjon kujtimet..apo kohet e shkuara ..apo ndoshta dhe
nostalgji..cila eshte ajo?
Psh:Gjithmone kur degjoj kengen ""Gold AG-MaLLi"" me te vertet me ben te qaj
avatar
SamkaQika

Shteti : !!..Nuk Ėshtė Arritje Tė Bėsh 1000 Miq Pėr Njė Vit, Por Tė Bėsh Njė Mik Pėr 1000 Vjet...!!
Postime : 329
Kyējet nė forum : 9007
Regjistruar mė : 01/03/2010
Profesioni : Modele

http://www.Nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila kenge ju zgjon kujtimet ?

Mesazh nga Vizitor prej Fri 18 Jun 2010, 13:47


Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila kenge ju zgjon kujtimet ?

Mesazh nga Kotelja prej Fri 18 Jun 2010, 14:09

Mother - Sami Yusuf
I will always love you - Whitney Houston
My all - Mariah Carey dhe
I would do anything for love - Meatloaf jane kenge qe me rrenqethin trupin...

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3135
Kyējet nė forum : 13274
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila kenge ju zgjon kujtimet ?

Mesazh nga E Dashuruar prej Fri 18 Jun 2010, 15:31

Sami Yusufi-Asma All-llah

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11062
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila kenge ju zgjon kujtimet ?

Mesazh nga Dardania prej Tue 09 Nov 2010, 23:31

Dava Gjergji -troket Fati

firma.................................................................................................................................................................................
Kjo ėshtė Jeta....Nuk Rritesh pa u Lėnduar....Nuk Mėson pa u Rrėzuar....Nuk Arrin Suksese pa Dėshtuar....
avatar
Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2129
Kyējet nė forum : 10838
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila kenge ju zgjon kujtimet ?

Mesazh nga Leo@! prej Tue 09 Nov 2010, 23:38

Selin dion titanic......
avatar
Leo@!

Shteti : Selanik
Postime : 650
Kyējet nė forum : 8461
Regjistruar mė : 06/11/2010
Profesioni : Fotografia.......

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila kenge ju zgjon kujtimet ?

Mesazh nga stralli prej Fri 12 Nov 2010, 13:08

''Nė Dardani bien tupanat''
avatar
stralli

Postime : 715
Kyējet nė forum : 8651
Regjistruar mė : 21/09/2010
Profesioni : Teknik

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila kenge ju zgjon kujtimet ?

Mesazh nga Leo@! prej Fri 12 Nov 2010, 14:10

shpat kasapi me titullin. kush te ndau prej meje..
avatar
Leo@!

Shteti : Selanik
Postime : 650
Kyējet nė forum : 8461
Regjistruar mė : 06/11/2010
Profesioni : Fotografia.......

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila kenge ju zgjon kujtimet ?

Mesazh nga Dardania prej Fri 12 Nov 2010, 14:30

Mahmut Ferati - Me Mungon f2010 NEW.flv

firma.................................................................................................................................................................................
Kjo ėshtė Jeta....Nuk Rritesh pa u Lėnduar....Nuk Mėson pa u Rrėzuar....Nuk Arrin Suksese pa Dėshtuar....
avatar
Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2129
Kyējet nė forum : 10838
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cila kenge ju zgjon kujtimet ?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi