» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

12 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 12 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Nje peng i jetes tende..te veshtireson te ardhmen apo mbetet enigme e bukur...

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Nje peng i jetes tende..te veshtireson te ardhmen apo mbetet enigme e bukur...

Mesazh nga Arjana prej Wed 16 Jun 2010, 00:40

Njeriu zakonisht deshiron te kujtoje caste te nje kenaqesie duke menduar se veshtiresite e jetes se perditshme i krijojne nje boshllek shpirteror,..ndaj ne mbetemi peng e ketyre casteve. Mund te mbetemi peng i nje intimiteti, i nje takimi te ngrohte, i nje dialogu te kendshem apo e nje mendimi te pa realizuar kurre. Duke dashur qe brenda ndjesive tona te ndjehemi rehat, fillojme te enderrojme ose te fantazojme me nje perkushtim te vecante keto caste apo kete peng..Zakonisht ndjejme nevojen te shprehemi brenda vehtes per te nxjere nje duf kunder te gjithe personave te jetes qe nuk arrijne te na kuptojne ose na veshtirsojne gjykimin me paramendim...etj
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14413
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje peng i jetes tende..te veshtireson te ardhmen apo mbetet enigme e bukur...

Mesazh nga Kle@Love prej Wed 16 Jun 2010, 17:17

Nuk kam jetuar kurre me mendimi po me shijen e tyre duke menduar qe te lene nje ankth qe na lene ne magjine e vet edhe te jetes tone

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16974
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje peng i jetes tende..te veshtireson te ardhmen apo mbetet enigme e bukur...

Mesazh nga Arjana prej Wed 16 Jun 2010, 17:49

Ne memorjen e cdo njeriut ekziston nje enderr e pa realizuar qe ne nje moment disekuilibri e rikthen shpesh ne kete nostalgji dhe vazhdon ta perjetoje me kenaqesi duke i krijuar nje marrdhenie te veshtire me nje realitet te caktuar..
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14413
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje peng i jetes tende..te veshtireson te ardhmen apo mbetet enigme e bukur...

Mesazh nga memaliaj prej Thu 17 Jun 2010, 12:32

jo se te veshtireson te ardhmen po thjesht ne momente - i rikthehesh me nostalgji ne formen e nje enigme te bukur.

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 11570
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje peng i jetes tende..te veshtireson te ardhmen apo mbetet enigme e bukur...

Mesazh nga Katilja prej Sat 22 Jun 2013, 09:31

mu mka pengu tardhmken sepse hakmarrja e neveria qe ndjej per njerzit mka ber qe jeta tmduket e kot e mos te ec perpara

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 6628
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Nje peng i jetes tende..te veshtireson te ardhmen apo mbetet enigme e bukur...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi