» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

16 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 16 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Pse Prinderit tane nuk na flasin pėr seksin??

Shko poshtė

Pse Prinderit tane nuk na flasin pėr seksin??

Mesazh nga Arjana prej Tue 15 Jun 2010, 14:59

Pse Prinderit tane nuk na flasin pėr seksin??
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14812
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse Prinderit tane nuk na flasin pėr seksin??

Mesazh nga Besi prej Tue 15 Jun 2010, 15:00

Sepse u vije marra,skuqen
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10685
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse Prinderit tane nuk na flasin pėr seksin??

Mesazh nga deti prej Tue 15 Jun 2010, 15:12

Sepse ata bejne sex dhe s'kane pse te komentojne. Zakonisht flasin "jo punetoret" sepse atyre vetem gjuha u ka mbetur.
Qe te jem me bindes: po flas vet ne cilesine e prindit.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13501
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse Prinderit tane nuk na flasin pėr seksin??

Mesazh nga Interesant prej Tue 15 Jun 2010, 15:14

Sepse ka ardhe koha qe me shume meson femiu per seksin sesa prindi qe di ndoshta ! - Edhe ju femrat vetem tek keto tema silleni NeutralNeutralNeutralNeutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13640
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse Prinderit tane nuk na flasin pėr seksin??

Mesazh nga Arjana prej Tue 15 Jun 2010, 15:17

po se kisha me te keq mo,une si teme serioze e shoqerore e hapa,kam faj une se doni te hallakiteni ju ehh e keni ne gjak te shkreten srrini dot pa u hallakitur ju
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14812
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse Prinderit tane nuk na flasin pėr seksin??

Mesazh nga Besi prej Tue 15 Jun 2010, 15:18

Interesant shkruajti:Sepse ka ardhe koha qe me shume meson femiu per seksin sesa prindi qe di ndoshta ! - Edhe ju femrat vetem tek keto tema silleni

Shume e sakt.Sot,femija di dy here me shume se prindi ne kete pik!

"Kur dhemb dhembi,shkon guha".Edhe femrat gjithnje ketu po rrine!
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10685
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse Prinderit tane nuk na flasin pėr seksin??

Mesazh nga Interesant prej Tue 15 Jun 2010, 15:19

Besi shkruajti:
Interesant shkruajti:Sepse ka ardhe koha qe me shume meson femiu per seksin sesa prindi qe di ndoshta ! - Edhe ju femrat vetem tek keto tema silleni

Shume e sakt.Sot,femija di dy here me shume se prindi ne kete pik!

"Kur dhemb dhembi,shkon guha".Edhe femrat gjithnje ketu po rrine!

Si duket femrave po iu nevojitet nje dentist i mire, sepse ne baze te gjuhes te gjithe dhembet paskan dhimte NeutralNeutralNeutralNeutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13640
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse Prinderit tane nuk na flasin pėr seksin??

Mesazh nga Besi prej Tue 15 Jun 2010, 15:23

O femrave vetem fjalet u kane mbete.Seose jane te vedijshme dhe te bindura se perpara cdo mashkulli duhet te nenshtrohen.Mos me i pas edhe fjalet,kishin me u shenderru ne buste
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10685
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse Prinderit tane nuk na flasin pėr seksin??

Mesazh nga E Dashuruar prej Tue 15 Jun 2010, 16:07

Arjana shkruajti:Pse Prinderit tane nuk na flasin pėr seksin??


Arjana tamam puna dhe kjo te flitet praa femijeve edhe pse ne ket koh qe jemi sot me shum femijet din se sa prinderit

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11461
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse Prinderit tane nuk na flasin pėr seksin??

Mesazh nga Kle@Love prej Tue 15 Jun 2010, 16:54

Tema kaloj nga Kadegoria Bisede e lire ne Kadegorine e Dashurise Romansa e Seksi

JU FLM PER MIRKUPTIMIN

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17373
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse Prinderit tane nuk na flasin pėr seksin??

Mesazh nga Arjana prej Tue 15 Jun 2010, 20:45

tamam puna
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14812
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse Prinderit tane nuk na flasin pėr seksin??

Mesazh nga SamkaQika prej Tue 15 Jun 2010, 22:13

sepse ata jan martu ne kohen e Gurit edhe hala nuk jemi bae si gjermani apo Amerikant se flasmi per sex me fmijet e tan keshtu seee besoj te vjen ajo koh qe edhe fmijet te vin te pytin prind per sex..
avatar
SamkaQika

Shteti : !!..Nuk Ėshtė Arritje Tė Bėsh 1000 Miq Pėr Njė Vit, Por Tė Bėsh Njė Mik Pėr 1000 Vjet...!!
Postime : 329
Kyējet nė forum : 9406
Regjistruar mė : 01/03/2010
Profesioni : Modele

http://www.Nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse Prinderit tane nuk na flasin pėr seksin??

Mesazh nga Arjana prej Tue 15 Jun 2010, 22:31

pse ku esht e keqja,ndryshe si do mesojn femijet te mbrohen nga pasoja te pa deshirueshme?
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14812
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse Prinderit tane nuk na flasin pėr seksin??

Mesazh nga Elhamiu prej Tue 15 Jun 2010, 22:36

kam turp

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12680
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse Prinderit tane nuk na flasin pėr seksin??

Mesazh nga E Dashuruar prej Wed 16 Jun 2010, 18:20

Nuk eshte e nevojshme te flasin prinderit per sex,nuk eshte koha e prinderve tan, eshte nje koh shum ndryshe u ka plas filmi Rines shqiptare

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11461
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse Prinderit tane nuk na flasin pėr seksin??

Mesazh nga ...MaShtruSja.. prej Thu 17 Jun 2010, 15:14

Se Jone Martu ne Kohen E Guritt E MenOjenN Se Egziston hala Ajo Kohe..Po edhe Qdo PerSone E Dine E NuK Ka nevoj Per Sgjarime Te Prindev.

firma.................................................................................................................................................................................
๑۩۩.۞.۩۩๑ ιт ιѕ ∂ιffι¢υℓт тσ gσ тσ тнє fυтυяє ωнєи тнє ραѕт ιѕ ѕтιℓℓ ρяєѕєит уσυя๑۩۞۩๑
avatar
...MaShtruSja..

Shteti : Ne.Stockholmi
Postime : 139
Kyējet nė forum : 8807
Regjistruar mė : 04/06/2010
Profesioni : Qe i jep kuptim jetes

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse Prinderit tane nuk na flasin pėr seksin??

Mesazh nga mad prej Wed 23 Jun 2010, 06:53

Te flasesh per sexin o gjė normale po prap po kthena se tek ne , Mentaliteti osht ati lloji
Se prinderit tan nuk flasin haptas em neve per kesi gjera ...
Kjo duhet te ndodh tek ne si ne ,Shkoll te flitet qė te jen me tė vedisum femijet adoleshentet sidomos ata qe jon ne mosh te ,Hubertetit shpresoj se edhe tek ne te debatohen kesi tema ne familje e jo .
Ti shmangemi tema te tilla . Pėr diqka qka osht normale pėr vedisimin e femijeve .
avatar
mad

Shteti : Prishtin
Postime : 24
Kyējet nė forum : 8640
Regjistruar mė : 19/06/2010
Profesioni : Manaxher

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pse Prinderit tane nuk na flasin pėr seksin??

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi