» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

3 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 3 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


pse meshkujt hallakaten sa tek njera vajze, tek tjetra?

Shko poshtė

pse meshkujt hallakaten sa tek njera vajze, tek tjetra?

Mesazh nga Arjana prej Tue 15 Jun 2010, 14:35

ka nje dashnor prej vitesh, edhe po me thonte qe kur dalin bashke ai edhe pse e do shume , syte i ka sa andej ketej. Por me mendje dhe me shpirt gjithmone gjasme tek kjo "budallaqe" i ka
kshtu beni te gjithe meshkujt ??!!!me shpirt e me mendje tek njera dhe me sy tek tjetra?[/font]

Edhe po moret mundimin te pergjigjeni mos fantazoni shume se na coroditet fare!!
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14794
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pse meshkujt hallakaten sa tek njera vajze, tek tjetra?

Mesazh nga Interesant prej Tue 15 Jun 2010, 14:39

Prej krejt shkrimit qe e ke bere Arjana me beri me se shumti pershtypje kjo fjali :

Edhe po moret mundimin te pergjigjeni mos fantazoni shume se na coroditet fare!!

Sikur e prisje ndonje pergjigje jo te embel nga meshkujt, gje qe tregon shume, se meshkujt "ndoshta " jane ashtu si i mendoni ju ( sepse se paku nuk pritet ndonje mendim me i mire per meshkujt nga femrat ), por mendoj se kjo mund te jete e kunderta ! - Perderisa mundoheni te lexoni mendjen e nje mashkulli me mire pranoja veprat qe ai vepron , sepse po pretendove t'ia lexosh mendjen ta dini se keni me deshtu .
Ndersa gjeja tjeter qe eshte me rendesi, pasi qe thua se mashkulli i leshon syte andej kendej, atehere faji eshte tek femra e cila ka zbuluar dicka qe i ben meshkujt terheqes, apo te themi me mire : e ka vendos nje reflektor te madh qe ia merr te pamurit e ndonje mashkulli kalimthi Very Happy
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13622
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pse meshkujt hallakaten sa tek njera vajze, tek tjetra?

Mesazh nga Elda prej Tue 15 Jun 2010, 14:47

une mendoi se mvaret nga karakteri i gjdo Njeriut dikush sheh Dashurin si loj dhe Avantur dikush e sheh se cfar ndien per te
ndodh kjo se ndoshta kam par raste keshtu qe ndodh tek meshkujt qe humbin koncentrimin se ku gjinden
avatar
Elda

Postime : 780
Kyējet nė forum : 9414
Regjistruar mė : 12/06/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pse meshkujt hallakaten sa tek njera vajze, tek tjetra?

Mesazh nga Interesant prej Tue 15 Jun 2010, 14:49

cdo rast ben perjashtim patjeter, por po te mos ishte femra ajo qe provokon mashkullin, me veshje apo me gjeste provokative, edhe mashkulli nuk do ishte ne at gjendje qe ju e pershkruani.
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13622
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pse meshkujt hallakaten sa tek njera vajze, tek tjetra?

Mesazh nga Arjana prej Tue 15 Jun 2010, 14:52

ZOTI QEKUR I KA BERE MESHKUJT, JA KA DHENE DHE KETE INSTIKT TE SHKRETE. ME TEPER SE NE FEMRAT.

EH SHYQYR THUAJ QE ESHTE VETEM TEK SHIKIMI SE.............

TE KISHIN DUART AQ TE GJATA SA KANE SYTE, NAMI DO ISHTE BERE ----PER BURRAT KJO.
ESHTE SI PUNA E BARSALETES SE QENIT MI -"MIRE QE S'PO M'LENI ME E HONGER, PO TE PAKTEN ME LINI TI MARR ERE"

PRANDAJ THONE QE BURRAT JANE SI QENI. CA TI BOSH LERE TE KENAQEN ME TE PAME TE PAKTEN
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14794
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pse meshkujt hallakaten sa tek njera vajze, tek tjetra?

Mesazh nga Elda prej Tue 15 Jun 2010, 14:54

Interesant shkruajti:cdo rast ben perjashtim patjeter, por po te mos ishte femra ajo qe provokon mashkullin, me veshje apo me gjeste provokative, edhe mashkulli nuk do ishte ne at gjendje qe ju e pershkruani.

esht fakti se mendoi se bejn ashtu sepse nuk kan Ndjenja po te ken Ndjenja nuk do shikojn edhe po te jet Mbreteresh sikur se ndikon tek Femrat edhe po te jet Klintoni nuk e Shikoi
avatar
Elda

Postime : 780
Kyējet nė forum : 9414
Regjistruar mė : 12/06/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pse meshkujt hallakaten sa tek njera vajze, tek tjetra?

Mesazh nga Interesant prej Tue 15 Jun 2010, 14:56

Atehere ja vlen te zavendesojme titullin me nje emer tjeter, Perse femrat provokojne meshkujt ! - Apo titulli ishte thjeshte sulm per tu mbrojtur NeutralNeutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13622
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pse meshkujt hallakaten sa tek njera vajze, tek tjetra?

Mesazh nga Besi prej Tue 15 Jun 2010, 14:58

Arjana shkruajti:ka nje dashnor prej vitesh, edhe po me thonte qe kur dalin bashke ai edhe pse e do shume , syte i ka sa andej ketej. Por me mendje dhe me shpirt gjithmone gjasme tek kjo "budallaqe" i ka
kshtu beni te gjithe meshkujt ??!!!me shpirt e me mendje tek njera dhe me sy tek tjetra?[/font]

Edhe po moret mundimin te pergjigjeni mos fantazoni shume se na coroditet fare!!

Kjo u ndodhe te gjithe meshkujve,perjashtim atyre "mshkujve" qe jane pak meshkuj dhe pak femer.Apo,eshte edhe tjetra,pse ju femrat mendoni vetem keq,ne raste se mashkulli qe keni ne krahe i hedh syt andej e kendej?Mund te ndodh dhe eshte shume e vertete se meshkujt ne ato momente mund te shikojne nje femer,por jo ne ate kuptim...,thjeshte ka dicka te vecant femra ne fjale(floket,menyra se si eshte veshur me ndonje ngjyre theksuese,menyra se si ec etj).
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10667
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pse meshkujt hallakaten sa tek njera vajze, tek tjetra?

Mesazh nga Interesant prej Tue 15 Jun 2010, 15:02

Arjana

Pasi qe permende rastin se prej qe Zoti i ka kriju meshkujt ... Dua te shtoj ketu dicka, nje perkujtim per juve femrave qe vazhdimisht sulmoni meshkujt, ku ky sulm eshte me shume xhelozie , qe po qe se nuk do ishte mashkulli ju nuk do ishit fare, por duhet t'ia dini per falenderim meshkujve qe Zoti ju krijoi juve si nevoj per meshkujt, e jeni te krijuara po nga briri i mashkujve, dhe kot nuk thuhet : Gruaja eshte sikur briri ( e shtrembet ) po u mundove ta drejtosh, do ta thyesh !
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13622
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pse meshkujt hallakaten sa tek njera vajze, tek tjetra?

Mesazh nga Arjana prej Tue 15 Jun 2010, 15:03

si gjithmon keni nje arsye per te gjitha.....po thoni troc Sepse u pelqen te eksplorojne vryme te reja sorri per fjalorin
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14794
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pse meshkujt hallakaten sa tek njera vajze, tek tjetra?

Mesazh nga Interesant prej Tue 15 Jun 2010, 15:06

Arjana shkruajti:si gjithmon keni nje arsye per te gjitha.....po thoni troc Sepse u pelqen te eksplorojne vryme te reja sorri per fjalorin

haha do e kisha thene te njejten gje per juve femrat vetem se me monedhe tjeter, por fjalori i kufizuar po me ndalon NeutralNeutralNeutralNeutral Por sido qe te jete, e ke pare stambollin, shume i madh eshte, po fundi nuk i shifet NeutralNeutralNeutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13622
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pse meshkujt hallakaten sa tek njera vajze, tek tjetra?

Mesazh nga deti prej Tue 15 Jun 2010, 15:25

Arjana shkruajti:
ESHTE SI PUNA E BARSALETES SE QENIT MI -"MIRE QE S'PO M'LENI ME E HONGER, PO TE PAKTEN ME LINI TI MARR ERE"

PRANDAJ THONE QE BURRAT JANE SI QENI. CA TI BOSH LERE TE KENAQEN ME TE PAME TE PAKTEN


Eh te keqen, po te ne thuhet: po se luajti kudra (bushtra) bishtin, as qeni nuk i shkon prapa, pra nuk i merr as ere.
Kini parasysh kete!
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13483
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pse meshkujt hallakaten sa tek njera vajze, tek tjetra?

Mesazh nga E Dashuruar prej Tue 15 Jun 2010, 16:15

deti shkruajti:Arjana shkruajti:
ESHTE SI PUNA E BARSALETES SE QENIT MI -"MIRE QE S'PO M'LENI ME E HONGER, PO TE PAKTEN ME LINI TI MARR ERE"

PRANDAJ THONE QE BURRAT JANE SI QENI. CA TI BOSH LERE TE KENAQEN ME TE PAME TE PAKTEN


Eh te keqen, po te ne thuhet: po se luajti kudra (bushtra) bishtin, as qeni nuk i shkon prapa, pra nuk i merr as ere.
Kini parasysh kete!Shum e vertet kjo Deti pra kjo vlen per vajzat mbledhnja veten pak!

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11443
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pse meshkujt hallakaten sa tek njera vajze, tek tjetra?

Mesazh nga Kle@Love prej Tue 15 Jun 2010, 16:37

Sepse eshte femra qe e luan bishtin edhe lejon qe mashkulli te shetisi dege ne dege po mos te jet femra kaq bisht perdredhur nuk do jet edhe mashkulli qe do i shkoj mbrapa

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17355
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pse meshkujt hallakaten sa tek njera vajze, tek tjetra?

Mesazh nga Arjana prej Tue 15 Jun 2010, 20:51

cdo te thote kjo se po shikova dike une,apo edhe i qesh tregon se po dredh bishtin dhe e kerkoj vet,wowwww mos de,nga ju femrat te pakten se prisja kete mendim,se jo gjith femrat funksionojne me ate qellim,pastaj femra vete si natyre i ka lezet te luaj e te perjedhelet,tjeter si i intereson te kuptoj nje mashkulli
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14794
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: pse meshkujt hallakaten sa tek njera vajze, tek tjetra?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi