» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

17 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 17 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


PARAJA A MUND TE KORRUPTOJE SHPIRTIN TUAJ??

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

A MENDONI SE PARAJA KA FORCEN TE JU KORRUPTOJE???

PO
 
JO
 
 
 
Shiko rezultatin

PARAJA A MUND TE KORRUPTOJE SHPIRTIN TUAJ??

Mesazh nga Arjana prej Tue 15 Jun 2010, 00:48

Te gjithe e dime se paraja eshte e domosdoshme per njeriun.Mendoni se nese jeni nje person i ndershem, e nje dite do tu kerkojne per te bere dicka qe eshte ne duart e tua por kundraligjit a do ta benit per para??
Po nese gjenit nje shume te madhe lekesh a do ta dorezonit ne polici apo do ta mbanit per vete??


VOTAT JANE TE LIRA PER SECILIN ..KY ESHTE BYTI I SONDAZHIT TE VOTONI E SIGURSHT DHE PER TE SHPREHUR MENDIMIN TUAJ E PERGJIGJUR PYETJES-PARAJA A MUND TE KORRUPTOJE SHPIRTIN TUAJ??
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14416
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PARAJA A MUND TE KORRUPTOJE SHPIRTIN TUAJ??

Mesazh nga E Dashuruar prej Tue 15 Jun 2010, 08:42

No money no amore no fany

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11065
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PARAJA A MUND TE KORRUPTOJE SHPIRTIN TUAJ??

Mesazh nga Katilja prej Fri 21 Jun 2013, 12:13

smhyjn npun tjrt mu....mu jo niher neser masneser e varfer po e lumtur sesa e pasur duke vujtur whatttttt

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 6631
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PARAJA A MUND TE KORRUPTOJE SHPIRTIN TUAJ??

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi