» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Sun 02 Jul 2017, 21:02 nga albi

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

6 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 6 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154064 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Martese e keqe???

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Martese e keqe???

Mesazh nga Arjana prej Tue 15 Jun 2010, 00:36

Nje martese e keqe mund te demtoje grate, por jo burrat. Meshkujt jane imune ndaj problemeve shendetesore, qe jane pasoje e marredhenieve ne cift por femrat e vuajne deshtimin.Femrat e perfshira ne martese me konflikte jane me te ekspozuara ndaj prekjes nga semundjet e zemres, goditjet ne tru, apo diabeti.
Ne martesat e keqija femra eshte ajo qe kalon ne depresion.Meshkujt, edhe pse mund te kene shenja depresioni, nuk kane shfaqur shenja te demtimit psikologjik te shendetit te tyre.Aspektet negative te nje martese te keqe, si debatet dhe merzitja, mund te transformohen ne probleme fizike dhe mendore per te dyja sekset, por ne fakt kjo eshte e vertete vetem tek grate.


Ca te bejme,vuajme ne te shkretat
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14422
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi