» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

17 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 17 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Deshira momentit...

Faqja 3 e 18 Previous  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 18  Next

Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Vizitor prej Mon 28 Jun 2010, 14:10

Te vdes ndoshta i kenaqet shpirti dikujt.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Arjana prej Mon 28 Jun 2010, 15:27

te me flas dikush
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14803
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Interesant prej Mon 28 Jun 2010, 15:35

Princesha shkruajti:Te vdes ndoshta i kenaqet shpirti dikujt.

larg kofte, te jeton sa me gjate Very Happy
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13631
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Arjana prej Mon 28 Jun 2010, 15:40

ta puc princeshen se ka nevoje sot per nje mike
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14803
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Interesant prej Mon 28 Jun 2010, 17:32

te degjoj ndonje keng live Very Happy
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13631
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Ruka prej Mon 28 Jun 2010, 18:09

te jem pjes e ndonje TV

Ruka

Postime : 10
Kyējet nė forum : 8585
Regjistruar mė : 28/06/2010
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga E Dashuruar prej Mon 28 Jun 2010, 18:24

Princesha shkruajti:Te vdes ndoshta i kenaqet shpirti dikujt.
Cfare ka thon mi kjo a je ne vete hoiiiiiiiiiiiiiiiii

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11452
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Interesant prej Mon 28 Jun 2010, 18:30

Deshira e momentit eshte qe te jete -0 temeratura, dhe te bej not ne ndonje pishin te hapur NeutralNeutralNeutralNeutralNeutralNeutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13631
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Naki prej Mon 28 Jun 2010, 18:34

Interesant shkruajti:Deshira e momentit eshte qe te jete -0 temeratura, dhe te bej not ne ndonje pishin te hapur
Hahahhaah ene nese ngrihesh vjen E Dashuruara me cabriolet te dergon ne ambulant e te merrdhin krejt

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19010
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Interesant prej Mon 28 Jun 2010, 18:35

Naki shkruajti:
Interesant shkruajti:Deshira e momentit eshte qe te jete -0 temeratura, dhe te bej not ne ndonje pishin te hapur
Hahahhaah ene nese ngrihesh vjen E Dashuruara me cabriolet te dergon ne ambulant e te merrdhin krejt

Po i ftohti me te ftoht sherohet naki NeutralNeutralNeutralNeutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13631
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga E Dashuruar prej Mon 28 Jun 2010, 18:37

Te ja fus gjumit ohohoh hahha

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11452
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Interesant prej Mon 28 Jun 2010, 18:39

E Dashuruar shkruajti:Te ja fus gjumit ohohoh hahha

Bjer ne krahun e djathte e zgjohu ne kemben e majte shume ndjenje e mire eshte a NeutralNeutralNeutralNeutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13631
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga E Dashuruar prej Mon 28 Jun 2010, 18:41

e ke thon gabim o vella duhet me fjet ne krah te dajth dhe me kembe te djath te zgjohesh

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11452
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Interesant prej Mon 28 Jun 2010, 18:43

E Dashuruar shkruajti:e ke thon gabim o vella duhet me fjet ne krah te dajth dhe me kembe te djath te zgjohesh

po krahun e djathte e kan zene po detyrohem te shtrihem ne krahun e majte NeutralNeutralNeutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13631
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga E Dashuruar prej Mon 28 Jun 2010, 18:46

nje shpull per ket siper se nuk mer vesht hiccc i kam thon 100 her bohu njeri

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11452
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Interesant prej Mon 28 Jun 2010, 18:47

E Dashuruar shkruajti: nje shpull per ket siper se nuk mer vesht hiccc i kam thon 100 her bohu njeri

deshira e momentit te pranoj nje shpull te kesaj bukuroshe, te shof a i ka te embla si eshte vet a jo NeutralNeutralNeutralNeutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13631
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga E Dashuruar prej Mon 28 Jun 2010, 19:01

O te hidhura i kam shpullat mire qe i pranove te pervoj nje her hahahahahaha

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11452
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Interesant prej Mon 28 Jun 2010, 19:02

E Dashuruar shkruajti:O te hidhura i kam shpullat mire qe i pranove te pervoj nje her hahahahahaha

se paku dicka paske te hidhur , se te gjitha te embla me i pas eshte problem NeutralNeutralNeutralNeutralNeutral

Nje embelsire dhe nje pjate pasul nga e dashuruara NeutralNeutralNeutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13631
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga E Dashuruar prej Mon 28 Jun 2010, 19:07

Po pra mir eshte dicka te hidhur te kesh nuk prish [pune hahahahah


Deshira ime Nak Polici me hek ate radarin se mbi kok me ka dal hahahahahahainteresanti pasulin gati e ke hajde se u ftohef hahahah

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11452
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Naki prej Mon 28 Jun 2010, 19:08

Interesant kur te martohet e dashuruara shkojme ne dasem pa na thirrur dhe kur hy dhendrii ti be mjauuuuu une kafeeeeeeee ke dera

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19010
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga E Dashuruar prej Mon 28 Jun 2010, 19:10

Jaja ska me ardh se ket te thiru jan me ftesa e ju pa ftesa ku ke pa ore hahahaha naki mos pi shum Fanta se Fantazon naj her si shum hahahahahahahah

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11452
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Bruneta prej Mon 28 Jun 2010, 21:42

Te isha ne Tetove momentalisht

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12772
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga E Dashuruar prej Thu 01 Jul 2010, 10:04

Gjithmon pran zemres time!

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11452
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Interesant prej Thu 01 Jul 2010, 10:53

te mos e bejme nervoz E Dashuruaren deri pas iftarit NeutralNeutralNeutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13631
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga E Dashuruar prej Thu 01 Jul 2010, 10:56

Interesant shkruajti:te mos e bejme nervoz E Dashuruaren deri pas iftarit NeutralNeutralNeutral


Ket fjale e kan thon ata te moqmit

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11452
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Interesant prej Thu 01 Jul 2010, 10:59

E Dashuruar shkruajti:
Interesant shkruajti:te mos e bejme nervoz E Dashuruaren deri pas iftarit NeutralNeutralNeutral


Ket fjale e kan thon ata te moqmit

se di sa i moqem ka qene, po me ra ne mend qetash NeutralNeutralNeutralNeutralNeutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13631
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga E Dashuruar prej Thu 01 Jul 2010, 11:05

Po e dini ju te tjeret kush eshte "Interesanti" kur thot dicka nga menjda ene ja fut kot kan thon ata te moqemit

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11452
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Interesant prej Thu 01 Jul 2010, 11:07

E Dashuruar shkruajti:Po e dini ju te tjeret kush eshte "Interesanti" kur thot dicka nga menjda ene ja fut kot kan thon ata te moqemit

hahaha deshira e momentit eshte te them dhe nje fjale te moqmive po nuk po me kujtohet per momentin, ma kujto pak e dashuruara NeutralNeutralNeutral, dhe ta zgjoj kotelen qe te kerkon maqorin NeutralNeutralNeutralNeutralNeutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13631
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga E Dashuruar prej Thu 01 Jul 2010, 11:12

Interesant shkruajti:
E Dashuruar shkruajti:Po e dini ju te tjeret kush eshte "Interesanti" kur thot dicka nga menjda ene ja fut kot kan thon ata te moqemit

hahaha deshira e momentit eshte te them dhe nje fjale te moqmive po nuk po me kujtohet per momentin, ma kujto pak e dashuruara NeutralNeutralNeutral, dhe ta zgjoj kotelen qe te kerkon maqorin NeutralNeutralNeutralNeutralNeutral

hahahaha po don te thuash kur jam kon ni vakt i rrii bjeri ke veshi koteles e zgjohet drejt ne kembe

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11452
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Interesant prej Thu 01 Jul 2010, 11:14

E Dashuruar shkruajti:
Interesant shkruajti:
E Dashuruar shkruajti:Po e dini ju te tjeret kush eshte "Interesanti" kur thot dicka nga menjda ene ja fut kot kan thon ata te moqemit

hahaha deshira e momentit eshte te them dhe nje fjale te moqmive po nuk po me kujtohet per momentin, ma kujto pak e dashuruara NeutralNeutralNeutral, dhe ta zgjoj kotelen qe te kerkon maqorin NeutralNeutralNeutralNeutralNeutral

hahahaha po don te thuash kur jam kon ni vakt i rrii bjeri ke veshi koteles e zgjohet drejt ne kembe

deshira e momentit eshte qe kotelja dhe e dashuruara te behen te dyja dhe te ma bejne nje kafe sa me te embel nga embelsira e tyre NeutralNeutralNeutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13631
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga E Dashuruar prej Thu 01 Jul 2010, 11:19

U booo Bekim

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11452
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Interesant prej Thu 01 Jul 2010, 11:20

Deshira e momentit eshte te shkoj ne ndonje pishin me u la 0031
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13631
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga E Dashuruar prej Thu 01 Jul 2010, 11:23

Te jem pran krahet e te dashurit.

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11452
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Elda prej Thu 01 Jul 2010, 11:38

te flej ne gjum tani
avatar
Elda

Postime : 780
Kyējet nė forum : 9423
Regjistruar mė : 12/06/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Vizitor prej Thu 01 Jul 2010, 12:29

Te harroj gjithqka te keqe se nuk ja vlen te mendoj.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga SamkaQika prej Thu 01 Jul 2010, 12:49

Te deshem cullak edhe te gjuem ne Bazendddddddd hahahahah uuu kallem
avatar
SamkaQika

Shteti : !!..Nuk Ėshtė Arritje Tė Bėsh 1000 Miq Pėr Njė Vit, Por Tė Bėsh Njė Mik Pėr 1000 Vjet...!!
Postime : 329
Kyējet nė forum : 9397
Regjistruar mė : 01/03/2010
Profesioni : Modele

http://www.Nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Vizitor prej Thu 01 Jul 2010, 13:40

Kadal Samkaqika se i cmende djemt

Deshira e momentit te isha ne Pej tani uff

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Interesant prej Thu 01 Jul 2010, 13:41

SamkaQika shkruajti:Te deshem cullak edhe te gjuem ne Bazendddddddd hahahahah uuu kallem

a ke mesus te notit, nese jo , lajmerohu ne MP ok NeutralNeutralNeutralNeutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13631
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga E Dashuruar prej Thu 01 Jul 2010, 13:42

Me ik

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11452
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Interesant prej Thu 01 Jul 2010, 13:49

E Dashuruar shkruajti:Me ik

ske nevoj me ik, shko ngadal ngadal NeutralNeutralNeutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13631
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 3 e 18 Previous  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 18  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi