» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

8 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 8 vizitorė

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Deshira momentit...

Faqja 16 e 18 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18  Next

Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga benita krusha prej Wed 13 Apr 2011, 14:30

memaliaj shkruajti:hahahaaa paske shkuar ne club-in tim te preferuar, mizik live pastaj dj e me radhe. qenke kenaq o dreq
hahha vertet??? aty ishte shume mire moo me pelqeu pa mase Very Happy

benita krusha

Shteti : Prishtine
Postime : 757
Kyējet nė forum : 8627
Regjistruar mė : 10/03/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga memaliaj prej Wed 13 Apr 2011, 14:32

nese vjen ne vere te sugjeroj te shkosh te folie se hapet veranda dhe behet hata fare aty do ngelesh pa fjale po nuk ke vajtur me pare po ne vere flas une qe hapet veranda Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 11957
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga benita krusha prej Wed 13 Apr 2011, 14:35

do vij qe qke me te ...


Edituar pėr herė tė fundit nga benita krusha nė Mon 18 Apr 2011, 16:41, edituar 1 herė gjithsej

benita krusha

Shteti : Prishtine
Postime : 757
Kyējet nė forum : 8627
Regjistruar mė : 10/03/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga memaliaj prej Wed 13 Apr 2011, 14:38

te shkoj ne klab me muzik latine te kercej pak se me mori malli, apo cjan hapur shume ne tirane tani Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 11957
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga benita krusha prej Wed 13 Apr 2011, 14:39

la mexikano style of dance love it.

deshira e momentit te takohem me antonio banderas hahahhahaEdituar pėr herė tė fundit nga benita krusha nė Wed 13 Apr 2011, 14:51, edituar 1 herė gjithsej

benita krusha

Shteti : Prishtine
Postime : 757
Kyējet nė forum : 8627
Regjistruar mė : 10/03/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga memaliaj prej Wed 13 Apr 2011, 14:44

edhe une me megan fox
jo spo din ti Razz


Edituar pėr herė tė fundit nga benita krusha nė Wed 13 Apr 2011, 14:53, edituar 1 herė gjithsej (Reason for editing : shtuar nje foto)

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 11957
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga benita krusha prej Mon 18 Apr 2011, 16:37

te jem ne gjakove afer dashuris sime
every sec without you is too long baby...

benita krusha

Shteti : Prishtine
Postime : 757
Kyējet nė forum : 8627
Regjistruar mė : 10/03/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Kle@Love prej Wed 20 Apr 2011, 13:54

Te jem ne Durres

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17361
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Doruntina Miftari prej Fri 22 Apr 2011, 20:30

te jem ne prizren tani

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
Doruntina Miftari

Postime : 92
Kyējet nė forum : 8058
Regjistruar mė : 22/01/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga benita krusha prej Mon 25 Apr 2011, 09:37

te jem ende ne gjk Smile

benita krusha

Shteti : Prishtine
Postime : 757
Kyējet nė forum : 8627
Regjistruar mė : 10/03/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga deti prej Mon 25 Apr 2011, 11:15

Te jem per pak caste jashte zyres dhe t'ia marr vrapit shtigjeve rreze malit - drejt burimit qe nuk e kam edhe aq larg.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13489
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Doruntina Miftari prej Mon 25 Apr 2011, 20:48

skam deshira per momentin

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
Doruntina Miftari

Postime : 92
Kyējet nė forum : 8058
Regjistruar mė : 22/01/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Kle@Love prej Mon 25 Apr 2011, 23:33

Te jem ne Durres se shpejti

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17361
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Bruneta prej Tue 30 Aug 2011, 16:27

T'me teLefonoj dikush nga Franca
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12769
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga benita krusha prej Tue 06 Sep 2011, 08:48

te kryej me sukses projektin qe po me jep shum stres ne pun :S

benita krusha

Shteti : Prishtine
Postime : 757
Kyējet nė forum : 8627
Regjistruar mė : 10/03/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga stralli prej Tue 06 Sep 2011, 09:32

....te postojne edhe te tjeret ketu ne forum.................
avatar
stralli

Postime : 715
Kyējet nė forum : 9038
Regjistruar mė : 21/09/2010
Profesioni : Teknik

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Kotelja prej Mon 17 Oct 2011, 11:34

Te degjoj nje lajm te mire....

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13665
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Kle@Love prej Mon 17 Oct 2011, 20:23

Te me vi amoria nga puna Cool

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17361
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga benita krusha prej Tue 18 Oct 2011, 08:27

te jem ne nje vend te nxehte, qe tani po me mungon veraa Sad

benita krusha

Shteti : Prishtine
Postime : 757
Kyējet nė forum : 8627
Regjistruar mė : 10/03/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Naki prej Tue 18 Oct 2011, 10:34

Ta kap nje skedine sportive sot

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19007
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga albi prej Tue 18 Oct 2011, 13:09

te ket paq ne ket bote
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12024
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Erona prej Sat 19 Nov 2011, 10:49

Te zhdukem... Sad
avatar
Erona

Shteti : Kosove
Postime : 565
Kyējet nė forum : 10524
Regjistruar mė : 24/03/2009
Profesioni : mjekesi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Kle@Love prej Sat 19 Nov 2011, 18:18

Te kam skedinen edhe un sepse kam luajtur sot Mad

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17361
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Erona prej Sun 20 Nov 2011, 13:55

te jem pran familjes sime
avatar
Erona

Shteti : Kosove
Postime : 565
Kyējet nė forum : 10524
Regjistruar mė : 24/03/2009
Profesioni : mjekesi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Bruneta prej Fri 04 May 2012, 20:30

Te aktivizohen antaret
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12769
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga albi prej Sat 05 May 2012, 23:33

te kam bruneten pran
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12024
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Bruneta prej Sun 06 May 2012, 12:06

albi shkruajti:te kam bruneten pran
Po te pres Very Happy
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12769
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga benita krusha prej Mon 07 May 2012, 11:20

te mos largohem me kaq gjat nga ketu dhe te mi falni mungesat miq te dashur Smile

benita krusha

Shteti : Prishtine
Postime : 757
Kyējet nė forum : 8627
Regjistruar mė : 10/03/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga benita krusha prej Mon 07 May 2012, 12:36

te mi falni mungesat qe kam bere deri sot ne forum, dhe te mos largohem me asnjeher kaq gjat nga ju Smile

benita krusha

Shteti : Prishtine
Postime : 757
Kyējet nė forum : 8627
Regjistruar mė : 10/03/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Bruneta prej Mon 14 May 2012, 18:46

Te ishte Naki ne Linje Very Happy
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12769
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Naki prej Mon 14 May 2012, 18:59

Bruneta shkruajti:Te ishte Naki ne Linje
Ne linje jam tu plotesua

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19007
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Bruneta prej Mon 14 May 2012, 19:03

Naki shkruajti:
Bruneta shkruajti:Te ishte Naki ne Linje
Ne linje jam tu plotesua
Kur e bera postimin t'i s'ishe ketu,,tash shyqyr qe je Very Happy
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12769
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga bora prej Mon 14 May 2012, 23:01

te flisj ane keto mement me 2 persona qe i dua mo shume
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 10459
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga mona krasniqi prej Tue 15 May 2012, 01:27

skam deshira
avatar
mona krasniqi

Shteti : ...
Postime : 59
Kyējet nė forum : 6583
Regjistruar mė : 12/05/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Bruneta prej Tue 15 May 2012, 10:43

Te marr dicka nga dikush
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12769
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga jehonaa prej Mon 21 May 2012, 02:11

Te shoh Pellumbat kur fluturojn te lir ne Hapesiren e Qiellit ...
avatar
jehonaa

Shteti : ....
Postime : 254
Kyējet nė forum : 6845
Regjistruar mė : 13/05/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Naki prej Mon 21 May 2012, 14:37

Te bej nje jave pushim me ne fund.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19007
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga jehonaa prej Mon 21 May 2012, 17:01

Mbas kafes shkon tash gjumi
avatar
jehonaa

Shteti : ....
Postime : 254
Kyējet nė forum : 6845
Regjistruar mė : 13/05/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga bora prej Mon 21 May 2012, 17:21

te mar ate 19 ditshin pushim qe kun e kam more ala per vitin e kalu
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 10459
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Naki prej Wed 23 May 2012, 02:21

Merre dhe 1 nga une me ka mbet beri 20 Neutral
Te pi nje makiato te madhe me kete lart ka kohe qe e ka paguar Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19007
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 16 e 18 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi