» Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi
Fri 17 Feb 2017, 10:34 nga Dardania

» Gėzuar Festat e Fund Vitit
Thu 29 Dec 2016, 19:02 nga Naki

» Kosovari ne Londer
Tue 13 Dec 2016, 16:58 nga albi

» Tė ndryshme
Tue 11 Oct 2016, 18:45 nga Elona

» Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...
Tue 11 Oct 2016, 00:15 nga Naki

» Te doktori...
Tue 11 Oct 2016, 00:13 nga Naki

10 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 10 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2899 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dashuri_dhe_zjarr

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154063 artikuj v 4861 temat


Naki (9125)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3376)
 
Adisa (3282)
 


Deshira momentit...

Faqja 15 e 18 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17, 18  Next

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Dardania prej Mon 22 Nov 2010, 23:19

Mirja shkruajti:Tju uroj nje nate te mire tgjithve

Faleminderit Mirja gjithashtu Naten e Mir e gjumin e embel

Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2129
Kyējet nė forum : 9950
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga albi prej Mon 22 Nov 2010, 23:34

te jam ne KS

albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3376
Kyējet nė forum : 10748
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga E Dashuruar prej Sun 28 Nov 2010, 17:07

Te vi dikush nga miqet e mikeshat ne forum.

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.

E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 10174
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga albi prej Sun 28 Nov 2010, 18:35

te shof shum antar online

albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3376
Kyējet nė forum : 10748
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Mirja prej Sun 28 Nov 2010, 21:34

albi shkruajti: te takohem me mirjenTe vije Dardania 1 tani

Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 9852
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga E Dashuruar prej Mon 29 Nov 2010, 12:22

Te bej ftes per nje kafe Restorantin Smile

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.

E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 10174
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Dardania prej Wed 01 Dec 2010, 14:57

te jem diku larg nga kendej

firma.................................................................................................................................................................................
Kjo ėshtė Jeta....Nuk Rritesh pa u Lėnduar....Nuk Mėson pa u Rrėzuar....Nuk Arrin Suksese pa Dėshtuar....

Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2129
Kyējet nė forum : 9950
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga albi prej Wed 01 Dec 2010, 23:11

te mos ket keqkuptime

albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3376
Kyējet nė forum : 10748
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Interesant prej Thu 02 Dec 2010, 09:58

Te bie bore Very Happy

Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 12353
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Dardania prej Thu 02 Dec 2010, 14:38

te mos bie Bor Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Kjo ėshtė Jeta....Nuk Rritesh pa u Lėnduar....Nuk Mėson pa u Rrėzuar....Nuk Arrin Suksese pa Dėshtuar....

Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2129
Kyējet nė forum : 9950
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga albi prej Thu 02 Dec 2010, 20:43

TE PI KAFE ME KET SIPER

albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3376
Kyējet nė forum : 10748
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Dardania prej Fri 03 Dec 2010, 19:04

S“kam per momentin asnje deshir i kam plotesuar deshirat Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Kjo ėshtė Jeta....Nuk Rritesh pa u Lėnduar....Nuk Mėson pa u Rrėzuar....Nuk Arrin Suksese pa Dėshtuar....

Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2129
Kyējet nė forum : 9950
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga albi prej Sat 04 Dec 2010, 00:19

deshira ime ne ket moment asht te poston dardania1 hahaha

albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3376
Kyējet nė forum : 10748
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Mirja prej Sat 04 Dec 2010, 00:22

Ti pershendeti

Dardania1 dhe Albi

Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 9852
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga albi prej Sat 04 Dec 2010, 00:25

te hyn mirja ne pm

albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3376
Kyējet nė forum : 10748
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga lolita prej Sun 05 Dec 2010, 21:51

Te kem afer ate qe edua fest

firma.................................................................................................................................................................................

lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 14095
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga albi prej Sun 05 Dec 2010, 22:44

te isha ne ks

albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3376
Kyējet nė forum : 10748
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Bruneta prej Tue 07 Dec 2010, 16:25

Te isha pran nje personi

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI

Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 11494
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga bora prej Tue 07 Dec 2010, 16:38

Qe te bohem mire

bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 9184
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga arta prej Wed 08 Dec 2010, 00:20

Te kuptoja nje gje

arta

Shteti : podujev
Postime : 235
Kyējet nė forum : 9208
Regjistruar mė : 12/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga stralli prej Wed 08 Dec 2010, 08:44

Ti dhuroj afsh e pasion asaj tė pasionuarės....

stralli

Postime : 715
Kyējet nė forum : 7763
Regjistruar mė : 21/09/2010
Profesioni : Teknik

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga E Dashuruar prej Sat 11 Dec 2010, 17:37

Me ne fund stralli paska vendosur nje avater Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.

E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 10174
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga arta prej Sun 12 Dec 2010, 00:54

Te jem e lumtur

arta

Shteti : podujev
Postime : 235
Kyējet nė forum : 9208
Regjistruar mė : 12/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga stralli prej Mon 13 Dec 2010, 12:21

E Dashuruar shkruajti:Me ne fund stralli paska vendosur nje avatar Very Happy

...e vendosa se mė quajte kokfort,ja avatari sa pėr tė krijuar tė tjerėt njė paraftyrim mbi Strallin....

stralli

Postime : 715
Kyējet nė forum : 7763
Regjistruar mė : 21/09/2010
Profesioni : Teknik

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Dardania prej Mon 13 Dec 2010, 14:12

te jem diku

firma.................................................................................................................................................................................
Kjo ėshtė Jeta....Nuk Rritesh pa u Lėnduar....Nuk Mėson pa u Rrėzuar....Nuk Arrin Suksese pa Dėshtuar....

Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2129
Kyējet nė forum : 9950
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga stralli prej Wed 15 Dec 2010, 15:33

....tė kem njė shoqe pranė se mė mungon...

stralli

Postime : 715
Kyējet nė forum : 7763
Regjistruar mė : 21/09/2010
Profesioni : Teknik

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Dardania prej Wed 15 Dec 2010, 19:24

per momentin nuk kam asnje deshir

firma.................................................................................................................................................................................
Kjo ėshtė Jeta....Nuk Rritesh pa u Lėnduar....Nuk Mėson pa u Rrėzuar....Nuk Arrin Suksese pa Dėshtuar....

Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2129
Kyējet nė forum : 9950
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Leta prej Thu 16 Dec 2010, 15:56

Me marr vizen sa ma shpejt e me shku ne Berlin , dhe kurr mos me gabu prap per nje jete ne Ballkan !

Leta

Postime : 381
Kyējet nė forum : 7392
Regjistruar mė : 08/10/2010
Profesioni : Amvise

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga stralli prej Fri 17 Dec 2010, 10:16

.....me zhvillu e me pėrparu vendin dhe me kriju hapėsira pune dhe jetė tė lumtur nė atdheun tonė pėr tė gjithė.

stralli

Postime : 715
Kyējet nė forum : 7763
Regjistruar mė : 21/09/2010
Profesioni : Teknik

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Kle@Love prej Fri 17 Dec 2010, 22:26

Te jem diku larg

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 16086
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga E Dashuruar prej Sun 19 Dec 2010, 13:27

stralli shkruajti:
E Dashuruar shkruajti:Me ne fund stralli paska vendosur nje avatar Very Happy

...e vendosa se mė quajte kokfort,ja avatari sa pėr tė krijuar tė tjerėt njė paraftyrim mbi Strallin....
Faleminderit stralli ke avater te bukur:)

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.

E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 10174
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Dardania prej Sun 19 Dec 2010, 14:19

per momentin nuk kam asnje deshir

firma.................................................................................................................................................................................
Kjo ėshtė Jeta....Nuk Rritesh pa u Lėnduar....Nuk Mėson pa u Rrėzuar....Nuk Arrin Suksese pa Dėshtuar....

Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2129
Kyējet nė forum : 9950
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga benita krusha prej Sat 09 Apr 2011, 21:57

per momentin do te doja te isha ne rugove duke e shijuar ajrin e paster dhe zerin e lumit qe gjendet aty perreth viles rudi dhe duke shikuar yjet bashk me dashurin time...
eehhhh... sa do ishte mire ne vend se te isha ketu ne banes duke pritur ardhjen e tij nga puna Sad

benita krusha

Shteti : Prishtine
Postime : 757
Kyējet nė forum : 7352
Regjistruar mė : 10/03/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga memaliaj prej Wed 13 Apr 2011, 13:51

qe kjo siper meje mos te ishte kaq e merzitur hahahaa Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.

memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 10682
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga benita krusha prej Wed 13 Apr 2011, 14:10

memaliaj shkruajti:qe kjo siper meje mos te ishte kaq e merzitur hahahaa Very Happy

jo sot jam shum mir flm per brengosjen

per momentin do te doja te ishte dite me dielle dhe qe koha ti pershtatet disponimit tim Very Happy

benita krusha

Shteti : Prishtine
Postime : 757
Kyējet nė forum : 7352
Regjistruar mė : 10/03/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga memaliaj prej Wed 13 Apr 2011, 14:11

te di a erdhi ne tirane kjo a po eshte akoma ne tirane?
me behet qefi qe ndihesh mire.

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.

memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 10682
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga benita krusha prej Wed 13 Apr 2011, 14:18

po isha dje gjith diten dhe jam kthyer ne ora 3 te mesnates

benita krusha

Shteti : Prishtine
Postime : 757
Kyējet nė forum : 7352
Regjistruar mė : 10/03/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga memaliaj prej Wed 13 Apr 2011, 14:20

nga shkuat? qenkeni lodh sa te duash besoj

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.

memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 10682
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga benita krusha prej Wed 13 Apr 2011, 14:22

memaliaj shkruajti:nga shkuat? qenkeni lodh sa te duash besoj

po jemi kenaqur ishim ne cavalero club me duket ishte hata fare
nuk kishte party te madhe por ne e improvizuam ate Very Happy

benita krusha

Shteti : Prishtine
Postime : 757
Kyējet nė forum : 7352
Regjistruar mė : 10/03/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga memaliaj prej Wed 13 Apr 2011, 14:26

hahahaaa paske shkuar ne club-in tim te preferuar, mizik live pastaj dj e me radhe. qenke kenaq o dreq

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.

memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 10682
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Deshira momentit...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 15 e 18 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17, 18  Next

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi